II засідання XXIII сесія VI скликання 01 липня 2014 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
другого пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

2. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Спільним підприємством "Полтавська газонафтова компанія" на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану, пропану, бутанів) Єлизаветівського родовища на території Карлівського та Машівського районів Полтавської області.

3. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Східний геологічний союз" на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану, пропану, бутанів) Кошевойського родовища на території Миргородського району Полтавської області.

4. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ" на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану) Мачухського газоконденсатного родовища на території Полтавського району Полтавської області.

5. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Чорнухиторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу ділянки Задовжик родовища Удайське - ІІІ на території Чорнухинського району Полтавської області".

6. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу родовища Оржиця – І на території Гребінківського району Полтавської області".

7. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2012 року «Про приймання-передачу обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал».

8. Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення (крім корисних копалин) у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області та Порядку видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області.

9. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "АВТОТРАНС" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних питних вод на території м. Полтава.

10. Про затвердження Пам'ятки користування природними ресурсами Полтавщини.

11. Про діяльність товариства з обмеженою відповідальністю “Кременчуцька металургійна компанія“ та приватного акціонерного товариства “Кременчуцький сталеливарний завод“ на землях Білецьківської сільської ради Кременчуцького району.

12. Про внесення змін до опису меж на користування товариством з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» мисливськими угіддями на території Решетилівського району.

13. Про внесення змін до опису меж на користування Решетилівською районною громадською організацією «Сокіл» мисливськими угіддями на території Решетилівського району.

14. Про Звернення Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

15. Про Звернення Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України.

16. Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України.

17. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Міністерства охорони здоров'я України та Державної служби України з лікарських засобів.

18. Про Звернення Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”

19. Про головного лікаря комунальної установи «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка».

20. Про директора Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.

21. Про зміни в складі постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

22. Про депутатський запит. Скочка В.М. щодо правомірності дій начальника Головного управління Держземагентства у Полтавській області.

23. Про депутатський запит Скочка В.М. щодо недопущення порушень прав користування мисливськими угіддями.

24. Про депутатський запит Корост Т.М.

 

Протокол другого пленарного засідання двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма другого пленарного засідання двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання