II засідання XXIV сесія VI скликання 24 вересня 2014 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
другого засідання двадцять четвертої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм».

2. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

3. Про внесення змін до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року «Про цільову Програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 – 2015 роки».

5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки

4. Про внесення змін до рішення першого засідання двадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 25 грудня 2013 року «Про Програму підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2014 рік та заходи щодо сплати заробітної плати».

6. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2014 році, затвердженого рішенням двадцять другої сесії обласної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року.

7. Про внесення змін до розподілу коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

8. Про внесення змін до Переліків об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в місті Полтава, які будуть фінансуватися в 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

9. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік.

10. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2013 року “Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області”.

11. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відведених для земель промисловості ТОВ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

13. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Спільним підприємством "Полтавська газонафтова компанія" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, нафтогазоносних надр Заплавської площі на території Новосанжарського району Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

14. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 14 листопада 2012 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗІНЬКІВСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Зіньків Зіньківського району Полтавської області".

15. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Полтавхіммаш" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Полтава Полтавської області".

16. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку підземних питних та технічних вод у межах водозабірних споруд установки підготовки газу "Мачухи" на території Полтавського району Полтавської області.

17. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку підземних питних та технічних вод у межах водозабірних споруд установки комплексної підготовки газу "Семиренки" на території Шишацького району Полтавської області.

18. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Миргородський сироробний комбінат" на видобування підземних питних вод на території м.Миргород Полтавської області.

19. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Глобинський свинокомплекс" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовища підземних питних вод на території Полтавської області.

20. Про затвердження проекту організації зон санітарної охорони Миргородського-ІІІ родовища мінеральних та прісних вод водозабору публічного акціонерного товариства "Миргородський завод мінеральних вод" на території Миргородського району Полтавської області.

21. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ВИРОБНИЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "МИРГОРОДВОДОКАНАЛ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовища підземних питних вод на території м.Миргород Полтавської області.

_

Протокол другого пленарного засідання двадцять четвертої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма другого пленарного засідання двадцять четвертої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання