XXV сесія VI скликання 19 грудня 2014 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
пленарного засідання двадцять п'ятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

2. Про план роботи обласної ради на І півріччя 2015 року.

3. Про внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2011-2015 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

5. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2014 році, затвердженого рішенням двадцять другої сесії обласної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року.

6. Про внесення змін до Переліків об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, які будуть фінансуватися в 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

7. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік.

8. Про порядок фінансування видатків обласного бюджету в 2015 році до його затвердження сесією обласної ради.

9. Про оголошення 2015 року в Полтавській області Роком українського поета Василя Симоненка.

10. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

11. Про клопотання перед Полтавською міською радою

12. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

13. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 17 липня 2013 “Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області".

14. Про надання згоди на прийняття об’єктів водопостачання в с. Петрівці Миргородського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

15. Про розгляд подання прокуратури Полтавської області щодо надання в користування громадській організації «Комсомольське міжрайонне товариство мисливців і рибалок «Тахтаївське» мисливських угідь на території Кременчуцького району.

16. Про об’єднання сіл Гринівка та Бричківка Полтавського району Полтавської області.

17. Про висунення кандидатури на відзначення щорічною Премією Верховної Ради України.

18. Про створення тимчасової контрольної комісії Полтавської обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканал».

19. Про надання гірничого відводу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЙЛ-СЕРВІС" для розробки Новоселівського-ІІІ родовища піску на території Полтавського району Полтавської області.

20. Про надання гірничого відводу ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТЛОВОДСЬКЕ КАР'ЄРОУПРАВЛІННЯ" для розробки Ляхівського родовища піску на території Кременчуцького району Полтавської області.

21. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Миргородський завод мінеральних вод" на видобування мінеральних природних столових вод ділянки "Миргородська лагідна – 1" Миргородського родовища на території м.Миргород та Миргородського району Полтавської області.

22. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Спільним підприємством "Полтавська газонафтова компанія" на видобування вуглеводнів Єлизаветівського родовища на території Машівського та Карлівського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

23. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Сільські традиції" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних питних вод на території Кобеляцького району Полтавської області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду громадянину Лотоусу Володимиру Вікторовичу для ведення фермерського господарства на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відведених для земель промисловості ТОВ «Єристівський ГЗК» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

26. Про додаткове надання в користування державному підприємству «Пирятинське лісове господарство» мисливських угідь на території Чорнухинського району.

27. Про звільнення батьків від плати за утримання дітей у інтернатних навчальних закладах комунальної власності.

28. Про внесення змін до рішення другого засідання двадцять четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 24 вересня 2014 року «Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року «Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством «Полтавхіммаш» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м. Полтава Полтавської області».

29. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "АРМАПРОМ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянки родовища підземних питних вод на території м.Миргород Полтавської області.

30. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України.

31. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників політичних сил, що пройшли до парламенту, народних депутатів України від Полтавщини.

32. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України.

33. Про Звернення до Управління Міністерства внутрішніх справ України у Полтавській області.

34. Про депутатський запит депутатів обласної ради Гринчака Р.І., Хоменка М.О. та Ганнущенка М.М.

35. Про депутатський запит депутата обласної ради Масенка О.М щодо надання архівних довідок колишнім працівникам ТОВ "Оржицький цукровий завод".

36. Про депутатський запит депутатів обласної ради Гальченка І.В. та Коваля В.Д. щодо вирішення питання приватизації квартири.

37. Про депутатський запит депутата обласної ради Панасенка І.Я. щодо надання в користування мисливських угідь громадській організації "Комсомольське міжрайонне товариство мисливців і рибалок "Тахтаївське"

38. Про депутатський запит депутата обласної ради Панасенка І.Я. щодо правомірності надання Кременчуцькою райдержадміністрацією земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

_

Протокол двадцять п’ятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма двадцять п’ятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання