XXVII позачергова сесія VI скликання 10 березня 2015 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
пленарного засідання двадцять сьомої позачергової сесії
обласної ради шостого скликання

1. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

2. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2014 рік.

3. Про затвердження регіональної Програми «Територіальна оборона» на 2015 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки.

5. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік.

6. Про клопотання перед Верховною Радою України щодо віднесення міста Гадяч Гадяцького району Полтавської області до категорії міст обласного значення.

7. Про зміни в складі постійних комісій обласної ради.

8. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану, пропану, бутанів, гелію) Ланнівського газоконденсатного родовища на території Карлівського району Полтавської області.

9. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення Західно-Новоукраїнської площі на території Чутівського та Карлівського районів Полтавської області.

10. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 19.12.2014 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Миргородський завод мінеральних вод" на видобування мінеральних природних столових вод ділянки "Миргородська лагідна – 1" Миргородського родовища на території м.Миргород та Миргородського району Полтавської області".

11. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Українська бурова компанія" на видобування газу природного, нафти та конденсату Сарської ділянки Харківцівського родовища на території Гадяцького району Полтавської області.

12. Про необхідні заходи для створення сприятливих умов діяльності підприємств нафтогазового комплексу.

13. Про заяву Полтавської обласної ради щодо підтримки Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором.

14. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

15. Про депутатський запит депутатів обласної ради Сірика І.В., Горжія І.Г., Близнюка І.Ф., Романчука О.М., Олексенка О.С., Шкарбана А.М., Кривошеєва Ю.Б. щодо надання інформації з питань надрокористування.

_

Протокол двадцять сьомої позачергової сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма двадцять сьомої позачергової сесії Полтавської обласної ради шостого скликання