I засідання XXVIII сесія VI скликання 30 квітня 2015 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
першого пленарного засідання двадцять восьмої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

2. Про звіт голови обласної ради про свою діяльність з лютого 2014 року по квітень 2015 року.

3. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області "Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області".

4. Про внесення змін до регіональної Програми „Територіальна оборона” на 2015 рік, затвердженої рішенням двадцять сьомої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 10 березня 2015 року.

5. Про виплату одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам Великої Вітчизняної війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (підготовлене депутатом обласної ради Масенком О.М.).

6. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки

7. Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 - 2019 роки.

8. Про внесення змін та доповнень до рішення двадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 25 грудня 2013 року «Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2014-2016 роки».

9. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік.

_

Протокол першого пленарного засідання двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма першого пленарного засідання двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання