II засідання XXVIII сесія VI скликання 14 травня 2015 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
другого пленарного засідання двадцять восьмої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про обласну цільову Програму впровадження в Полтавській області ІІІ фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2015– 2017 роки.

2. Про обласну цільову Програму впровадження в Полтавській області ІІІ фази Швейцарсько-Українського Проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на 2015– 2017 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку внутрішнього виробництва на 2012-2015 роки "Модернізація - стратегічний вибір Полтавщини".

4. Про Програму підтримки обласного комунального підприємства „Аеропорт – Полтава” на 2015 – 2016 роки та заходи по сплаті і погашенню заборгованості з виплати заробітної плати

5. Про Програму підтримки Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2015 рік.

6. Про обласну Програму реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки

8. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування за рахунок залишку коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2015 році.

9. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Полтавської обласної ради шостого скликання.

10. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Глобинський переробний завод" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянки родовища підземних питних вод на території м.Глобине Глобинського району Полтавської області.

11. Про надання гірничого відводу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДСЕРВІС" для розробки Опішнянського-ІІ родовища суглинків на території Зіньківського району Полтавської області.

12. Про внесення змін до рішення двадцять п'ятої сесії обласної ради шостого скликання від 19 грудня 2014 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "АРМАПРОМ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянки родовища підземних питних вод на території м.Миргород Полтавської області".

13. Про списання запасів корисних копалин з обліку товариства з обмеженою відповідальністю "Лубенський цегельний завод".

14. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОФІРМА "ІМ.ДОВЖЕНКА" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянок родовищ підземних питних вод на території Гадяцького, Диканського, Зіньківського та Шишацького районів Полтавської області.

15. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНО-БУРОВА ГРУПА "ТРИТОН" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного Західно-Машівської площі на території Полтавського та Машівського районів Полтавської області.

16. Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

17. Про погодження кандидатури для нагородження Грамотою Верховної Ради України

18. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

19. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

20. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області мереж водопостачання та водовідведення.

21. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 23 червня 2010 року.

22. Про додаткове надання в користування приватній агрофірмі «Мир» мисливських угідь на території Новосанжарського району.

23. Про додаткове надання в користування Кременчуцькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації УТМР мисливських угідь на території Дмитрівської сільської ради м. Комсомольська.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відведених для земель промисловості ТОВ «Єристівський ГЗК» (для розміщення каналу гідрозахисту № 3).

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відведених для земель промисловості ТОВ «Єристівський ГЗК» (для прокладання та експлуатації лінії електропередач ПЛ 154 кВ, автодороги для її обслуговування та лінії оптико-волоконного зв’язку).

26. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до депутатів Полтавської міської ради та Полтавського міського голови Мамая О.Ф.

27. Про депутатський запит депутата обласної ради Бережного Віктора Олександровича.

_

Протокол другого пленарного засідання двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма другого пленарного засідання двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання