I засідання 29 позачергова сесія VI скликання 3 червня 2015 року

 

1. Про депутатський запит депутата обласної ради Масенка О.М.

2. Про депутатський запит депутата обласної ради Панасенка І.Я., Ярмоли В.О., Петращука О.В. щодо правомірності дій контролюючих органів стосовно ПСП «Майбородівське».

3. Про депутатський запит депутатів обласної ради Близнюка І.Ф., Вернигори Г.П., Гаркуші В.М., Стасовського В.І. щодо реалізації ІІІ фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

4. Про депутатський запит депутата обласної ради Бульби С.С.

5. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Полтавської обласної ради шостого скликання.

6. Про внесення змін до регіональної Програми „Територіальна оборона”  на 2015 рік.

7. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.

8. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування за рахунок залишку коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2015 році, затвердженого рішенням другого засідання двадцять восьмої сесії обласної ради шостого скликання від 14 травня 2015 року.

9. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

10. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік.

11. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з приводу підвищення тарифів на комунальні послуги.

12. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Міністерства соціальної політики України про внесення змін до граничних цін визначених наказом Міністерства соціальної політики України від 15.01.2015 року №20 «Про організацію у 2015 році забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації».

13. Про Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств нафтогазового комплексу.

14. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Голови Верховної Ради України та народних депутатів України, обраних по одномандатних виборчих округах Полтавської області, щодо підтримки законопроекту «Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті».

_

Протокол першого засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма першого засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії Полтавської обласної ради шостого скликання