31 сесія VI скликання 2 жовтня 2015 року

1. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.

2. Про обласну цільову соціальну Програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

4. Про внесення змін до регіональної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2016 роки.

5. Про внесення змін до Програми підтримки обласного комунального підприємства „Аеропорт – Полтава” на 2015 – 2016 роки та заходи по сплаті і погашенню заборгованості з виплати заробітної плати.

6. Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015-2020 роки.

7. Про внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об'єктах Полтавської області на 2011 – 2015 роки.

8. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

9. Про продовження терміну дії Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки (зі змінами) терміном на 1 рік.

10. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28.02.2013 року.

11. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування за рахунок залишку коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2015 році, затвердженого рішенням другого засідання двадцять восьмої сесії обласної ради шостого скликання від 14 травня 2015 року.

12. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік.

13. Про затвердження Положення про Полтавську обласну премію імені С.А.Ковпака у новій редакції.

14. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області "Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області".

15. Про інформацію прокурора Полтавської області "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області".

16. Про звільнення від перерахування до загального фонду обласного бюджету 50% коштів, що сплачуються за оренду нежитлових приміщень.

17. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю «ПОЛТАВА ГІДРО».

18. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні спеціалізованої школи-інтернату No2 I - III ступенів імені Н.К.Крупської Полтавської обласної ради.

19. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які знаходяться в постійному користуванні Ліщинівського психоневрологічного будинку-інтернату Полтавської обласної ради.

20. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

21. Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28.02.2013 «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області» зі змінами внесеними рішенням шістнадцятої сесії шостого скликання від 23 травня 2013 року.

22. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

23. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

24. Про внесення змін до рішення тридцятої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 13 серпня 2015 року "Про утворення Шишацької об'єднаної селищної територіальної громади Шишацького району Полтавської області та призначення перших місцевих виборів депутатів Шишацької селищної ради Шишацького селищного голови.

25. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОФІРМА "ХОРОЛЬСЬКА" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянок родовищ підземних питних вод на території Хорольського району Полтавської області.

27. Про підтримку звернення Тернопільської обласної ради від 25.06.2015 № 1994 до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П., обласних рад України.

28. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу.

29. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

30. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

31. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

32. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по Дослідній станції лікарських рослин Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України.

33. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні ТОВ “Кременчуцька міська друкарня”.

34. Про підтримку Звернення Всеукраїнських чорнобильських громадських організацій до Президента України з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

35. Про припинення права користування мисливськими угіддями ДП "Гадяцьке лісове господарство".

36. Про надання в користування громадській організації «Товариство мисливців «Пан-мисливець» мисливських угідь на території Гадяцького та Зіньківського районів.

37. Про затвердження проекту зон санітарної охорони Миргородських родовищ підземних вод (водозабори публічного акціонерного товариства "Миргородський завод мінеральних вод") в м.Миргород та Миргородському районі Полтавської області.

38. Про списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства товариства з обмеженою відповідальністю "Лубенський цегельний завод".

39. Про Полтавську обласну премію імені Володимира Степанюка.

40. Про депутатський запит депутата обласної ради Дорохіної Т.К. щодо законності визначення виконавця послуг з централізованого постачання гарячої води в житлових будинках комунальної власності м. Полтава.

41. Про депутатський запит депутата обласної ради Дорохіної Т.К. щодо проведення капітального ремонту будинку № 3 по вулиці Старий Поділ у м. Полтава.

42. Про депутатський запит депутата обласної ради Дорохіної Т.К. щодо законності проведення відрахувань з пенсії заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг.

43. Про депутатський запит депутата обласної ради Масенка О.М.

44. Про депутатський запит депутата обласної ради Гриценка О.І. щодо не належного виконання умов договору.

45. Про депутатський запит депутата обласної ради Бульби С.С.

_

Протокол тридцять першої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма тридцять першої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання