V сесія VI скликання 15 червня 2011 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
п'ятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про відзначення 15-ї річниці Конституції України та 20-ї річниці незалежності України.

2. Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області, обласного бюджету, а також про здійснення делегованих радою повноважень.

3. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за I квартал 2011 року.

4. Про затвердження Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2011 рік.

5. Про затвердження обласної Програми сприяння населенню області у судовому захисті та організаційного забезпечення діяльності судів області на 2011-2015 роки

6. Про затвердження Програми розвитку обласного державного телерадіомовлення Полтавської ОДТРК «Лтава» на 2011-2013 роки.

7. Про обласну Програму збереженості документів Національного архівного фонду на 2011 рік

8. Про затвердження регіональної Програми поліпшення стану промислової безпеки, охорони і гігієни праці, виробничого середовища на 2011-2013 роки.

9. Про внесення доповнень та змін до обласної Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2011 рік.

10. Про затвердження обласної Програми відзначення кращих медичних працівників на 2011-2015 роки.

11. Про продовження терміну дії «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної політики з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на період до 2010 року в новій редакції», затвердженої рішенням восьмої сесії обласної ради п'ятого скликання від 20 квітня 2007 року, до 1 січня 2012 року.

12. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році, затвердженого рішенням четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 30 березня 2011 року "Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році".

13. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

14. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

15. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області.

16. Про обласну Програму приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2011-2015 роки.

17. Про скасування рішення двадцять восьмої сесії п’ятого скликання від 12.10.2010 року "Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад області на 2008-2009 роки та продаж об’єкта незавершеного будівництва спортивно-оздоровчого комплексу за адресою: м. Полтава, вул. Петра Юрченка, 1-А".

18. Про внесення змін до "Положення про порядок та умови списання майна з балансів суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області".

19. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

20. Про внесення змін до Регламенту Полтавської обласної ради шостого скликання.

21. Про внесення змін до структури виконавчого апарату та управління майном обласної ради.

22. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

23. Про висунення кандидатури на відзначення щорічною Премією Верховної Ради України.

24. Про виключення з облікових даних села Волошине Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

25. Про Звернення до Прем'єр-міністра України та Міністра екології та природних ресурсів України.

26. Про Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

27. Про продаж шляхом викупу незавершеного будівництва школи під розбирання за адресою: с. Федунка Шишацького району.

28. Про продаж шляхом проведення аукціону комплексу будівель та споруд за адресою: с. Покровська Багачка Хорольського району.

29. Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю "Райагробуд" для розробки Оболонського родовища суглинків на території Семенівського району Полтавської області.

30. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування нафти, газу і газового конденсату (промислову розробку) Байрацького нафтогазоконденсатного родовища на території Диканського району Полтавської області.

31. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування газу і газового конденсату (промислову розробку) Горобцівсько-Відрадненського газоконденсатного родовища на території Полтавського, Решетилівського та Новосанжарського районів Полтавської області.

32. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування газу і газового конденсату (промислову розробку) Комишнянського газоконденсатного родовища на території Миргородського району Полтавської області.

33. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування газу і газового конденсату (промислову розробку) Копилівського газоконденсатного родовища на території Полтавського району Полтавської області.

34. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування нафти, газу і газового конденсату (промислову розробку) Римарівського нафтогазоконденсатного родовища на території Гадяцького району Полтавської області.

35. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування нафти, газу і газового конденсату (промислову розробку) Валюхівського нафтогазоконденсатного родовища на території Гадяцького району Полтавської області.

36. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування нафти, газу і газового конденсату (промислову розробку) Веснянського нафтогазоконденсатного родовища на території Карлівського району Полтавської області.

37. Про надання гірничого відводу приватному підприємству "Санжарцегла" для розробки Лелюхівського родовища суглинків на території Новосанжарського району Полтавської області.

38. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Бульби С.С.

39. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Ворони П.В. щодо фактів прояву браконьєрства.

40. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Ворони П.В. щодо пільгового перевезення пасажирів та розробки механізму врахування інтересів місцевих громад при проведенні конкурсів серед перевізників.

41. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Масенка О.М.

42. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Корост Т.М.