VI позачергова сесія VI скликання 6 липня 2011 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
шостої позачергової сесії обласної ради шостого скликання

1. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

2. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Оболонської площі на території Семенівського району Полтавської області.

3. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Будищансько-Чутівської площі на території Диканського, Котелевського, Чутівського та Полтавського районів Полтавської області.

4. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на промислову розробку Гоголівського газоконденсатного родовища на території Шишацького та Диканського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

5. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Полтавський турбомеханічний завод" на промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м. Полтава.

6. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Бурова компанія "Рудіс" на видобування газу і газового конденсату (промислову розробку) Білоусівсько-Чорнухинської площі на території Чорнухинського району Полтавської області.

7. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році, затвердженого рішенням четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 30 березня 2011 року "Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році".