Чотиристороння зустріч голів сусідніх районних рад

10 січня у Козельщинській районній раді відбулася робоча зустріч голів чотирьох районних рад: Кобеляцької – Юрія Тагадюка, Новосанжарської – Володимира Левицького, Решетилівської – Віктора Різника, Козельщинської - Юрія Марченка. Приймаючу сторону також представляв заступник голови Козельщинської районної ради Олександр Перепелиця.

На порядку денному зустрічі був блок питань, пов’язаних із пошуком шляхів підвищення ефективності управління комунальним майном.

Констатовано, що перед кожною з репрезентованих територіальних громад стоять схожі завдання, зокрема:

- як максимально ефективно використовувати комунальне майно для забезпечення потреб населення;

- як краще зберігати та утримувати об’єкти соціальної сфери, зміцнювати матеріальну базу самоврядування;

- як забезпечити підвищення доступності та якості медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я.

У кожному районі є свій позитивний досвід та напрацювання, що дозволяють у ході обміну інформацією визначити оптимальні шляхи та механізми захисту інтересів територіальних громад. Присутні поділилися думками щодо перспектив розвитку закладів освіти, культури та охорони здоров’я.

Гості мали можливість оглянути об’єкти комунальної власності, що останнім часом прикрасили Козельщинський край.

Це такі новобудови, як лікарняний комплекс, пам’ятники воїнам-інтернаціоналістам і учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, приміщення ДЮСШ, стадіон, хокейний майданчик.

Також успішно за останні роки було реалізовано проекти з зовнішнього утеплення та заміни вікон у Козельщинському НВК, ремонту будівлі районної бібліотеки.

На завершення взаємокорисного спілкування присутніми наголошено, що для представлених тут сусідніх районів вже давно стало доброю традицією взаємне запозичення кращого досвіду. Успіх колег у реалізації актуальних для власних громад проектів щоразу мобілізує, підштовхує та додає впевненості, а дружня порада та підтримка завжди стає у пригоді.