Лунали побажання “легкого паркету”

2 червня у м. Карлівці, уперше у районі, проведено відкриті змагання зі спортивного бального танцю на “Кубок голови Карлівської районної ради – 2013”. Організаторами дійства виступили ОДГО КСТ “Авіа-Денс”, районна рада та відділ культури і туризму райдержадміністрації.

Голова районної ради Петро Світлик звернувся до присутніх з вітальним словом, побажав конкурсантам гарного настрою, вдалих виступів та перемоги, а гостям свята – позитивних вражень та задоволення від успіхів дітвори.

Участь у змаганнях взяли 150 учасників, а це 75 пар, які представляли спортивно-танцювальні клуби Полтави, Лубен, Карлівки, Краснограду і Ковалівки.

 

Оцінювання виступів конкурсантів здійснювала професійна суддівська колегія, до складу якої були запрошені тренери танцювальних пар і незалежні професійні судді вищої категорії.

Після 5-ти годинного перегляду було проведено церемонію нагородження. Карлівські вихованці КСТ “Авіа-Денс” здобули перемогу у трьох вікових категоріях.

Фіналістів змагань було нагороджено дипломами, призерів змагань – дипломами та медалями, переможців – дипломами, медалями та кубками. Жоден з учасників не залишився без уваги.