Вивчили на місці проблеми сільської глибинки

4 вересня голови Новосанжарських районної ради та райдержадміністрації Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс, у рамках діяльності ще минулоріч створеної районною радою спеціальної виїзної групи з вивчення і вирішення соціально-побутових проблем мешканців особливо малочисельних населених пунктів, відвідали село Бондури Полузірської сільської ради та Давидівку і Грекопавлівку, які розташовані на території Стовбинодолинської сільради. Очільників району супроводжували фахівці соціальних служб, охорони здоров’я, Полузірський та Стовбинодолинський сільські голови Любов Шерстюк і Любов Нестор разом із депутатами своїх сільських рад, журналісти.

Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс запитували у місцевих жителів про те, чи влаштовує їх робота соціального працівника, які є проблеми в одиноких людей похилого віку, чи регулярно підвозяться продукти харчування та інші групи товарів, чи влаштовує їх забезпечення медичною допомогою, як працюють поштовики, як сільський голова та депутати сільської ради допомагають у вирішенні актуальних проблем тощо.

У Бондурах люди розповідали про те, що у односельців є проблема із забезпеченням їх скрапленим газом, потребують ремонту лінії електропередач та електропідстанція, не налагоджене тут і автобусне сполучення, відсутня автозупинка «Бондури» на автошляху «Полтава-Олександрія», місцеве населення давно потребує подвірного огляду медиками. Усі ці проблемні питання були зафіксовані і найближчим часом будуть розглянуті і вирішені керівниками району.

У Давидівці і Грекопавлівці людей теж турбує забезпечення скрапленим газом. Не задоволені вони і нерегулярним підвозом товарів продовольчої і промислової груп. Розповіли учасникам виїзної групи з райцентру і про те, що у Грекопавлівці є потреба встановлення знаку обмеження руху вантажних автомобілів та знаку з назвою села. Крім того, місцеве населення просило у очільників району посприяти з облаштуванням автобусної зупинки.

Якщо ж говорити окремо про Давидівку, то тут увагу представників районної влади акцентували на відсутності забезпечення населення твердим паливом, перебоях з автобусним сполученням та потребі розширення штату медиків. Були нарікання жителів села і на роботу дільничного міліціонера. А ще давидівчан турбує те, що заросли бур’янами поля на в’їзді у їхнє село. Представники ж сильної статі зазначили, що їх не пускають вудити рибу на одному із ставків Давидівки, який взяли в оренду приватники.

Голови районної ради та райдержадміністрації Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс пообіцяли людям детально опрацювати кожну із згадуваних ними проблем і разом із сільськими головами та керівниками відповідних служб зробити все можливе, аби ці питання їх більше не турбували.