Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс ДФС тепер має мобільні додатки

ДФС України постійно працює над вдосконаленням сервісів, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним та юридичним особам, орієнтуючись на сучасні технології.

Одним із інформаційних сервісів ДФС є Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР).

Мета функціонування ЗІР:

- забезпечення громадськості оперативною, достовірною та повною інформацією;

- уникнення неоднозначного трактування законодавства;

Детальніше...

Близько 329 млн.грн. задекларували громадяни Полтавщини з початку року

На сьогоднішній день до ГУ ДФС у Полтавської області подали  податкові декларації про майновий стан та доходи про отримані у 2018 році доходи 4150 громадян, відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова. З них 3585 громадян, що зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. Найбільше декларацій подали по Кременчуцькому управлінню, а саме - 921 громадянин.

Загальна сума задекларованого доходу складає 328 млн. 84,39 тис. гривень.

Детальніше...

В Полтавській митниці ДФС нагадали, коли зростуть штрафи для власників "євроблях"

Уже невдовзі, від кінця травня цьогоріч, власники машин на "єврономерах" за нелегалізовані автівки будуть змушені сплачувати штрафи до 170 тис. гривень. Про таке нагадує Полтавська митниця ДФС .

Суворіше  покарання чекає на тих власників авто на іноземній реєстрації, які не потурбувалися про їх митне оформлення  до 24 травня 2019 року.

"До уваги власників авто на "єврономерах" – відповідальність за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у травні 2019 року значно зросте! Від кінця травня поточного року штрафні санкції, що застосовуватимуться, зростуть до 170тис.грн, а в окремих випадках передбачається можливість застосування конфіскації таких авто", – зазначив перший заступник начальника митниці Василь Воронько.

Детальніше...

Близько 6,4 мільярдів гривень надходжень забезпечили до бюджетів фіскальні органи Полтавщини з початку року

Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області за січень-лютий 2019 рік до бюджетів усіх рівнів по ГУ ДФС Полтавщини мобілізовано 6 млрд. 370,3 млн. грн. платежів.

До державного бюджету зібрано платежів в сумі 4 млдр. 510,1 млн.грн., в тому числі до загального фонду державного бюджету збір склав 4 млрд. 508 млн. гривень.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків збір до загального фонду державного бюджету склав по: по податку на прибуток – 340,5 млн.грн., ПДВ – 663,8млн.грн., рентній платі за користування надрами – 3 млрд. 32,4 млн.грн., податку та збору на доходи фізичних осіб – 434,5млн.грн., в тому числі по військовому збору – 89 млн.грн., екологічному податку – 24,2 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 0,5 млн. гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень до загального фонду державного бюджету забезпечено в 1,1 рази, в тому числі: по ПДВ –на 31,5%, рентній платі за користування надрами – у 2,6 рази, податку та збору на доходи фізичних осіб – на 23,1%, в тому числі по військовому збору - на 25,4%, екологічному податку – на 20 відсотків.

Детальніше...

Запровадження єдиного казначейського рахунку

Полтавська митниця ДФС нагадує, що з 18 березня   2019 року сплата та зарахування коштів у вигляді авансових платежів (предоплати) на депозитний рахунок 3734, відкритий у Головному управлінні Держказначейства у м.Києві на ім'я Полтавської митниці ДФС, припиняється.

У  зв'язку з  цим підприємства – учасники зовнішньоекономічної діяльності повинні звернутися до митниці з заявками про повернення залишку коштів.

Звертаємо  увагу, що з 16 квітня 2019 року митне оформлення товарів підприємств через зазначені рахунки припиняється.

Детальніше...

Сторінка 1 з 414