Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Платники податків Полтавщини з початку 2019 року поповнили бюджет майже на 25 млрд.грн.

А саме, як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, за січень-серпень 2019 року до бюджетів усіх рівнів по ГУ ДПС у Полтавській області мобілізовано платежів в сумі 24 млрд. 771,4 млн. гривень.

До державного бюджету зібрано платежів в сумі 17 млрд. 238 млн. грн., в т.ч. до загального фонду державного бюджету збір склав 17 млрд. 225,9 млн. гривень.


В розрізі основних бюджетоформуючих податків загального фонду державного бюджету збір склав: по податку на прибуток – 2 млрд. 289,3 млн.грн., ПДВ – 2 млрд. 508,2 млн.грн., рентній платі за користування надрами – 10 млрд. 396 млн.грн., податку та збору на доходи фізичних осіб – 1 млрд. 897,1 млн.грн., в тому числі по військовому збору – 386,4 млн.грн., екологічному податку – 87,1 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 3,6 млн. гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень до загального фонду державного бюджету забезпечено на 47 відсотків. В тому числі: по ПДВ – на 28%, податку на прибуток – на 44,9%, рентній платі за користування надрами – на 39,9%, податку та збору на доходи фізичних осіб – на 18,1%, в тому числі по військовому збору - на 17,4%, екологічному податку – на 31,3 відсотки.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

Здавання в оренду земельних ділянок фізичними особами – платниками єдиного податку

Згідно із п. 1 ст. 42 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV із змінами та доповненнями (далі – ГКУ) підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Детальніше...

Підрозділи ГУ ДПС Полтавщини поповнюють Державну скарбницю

За інформацією управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування  ГУ ДПС у Полтавській області у січні – серпні 2019 року проведено 353 фактичні перевірки.

За результатами проведених перевірок за вісім місяців поточного року  застосовано штрафних (фінансових) санкцій на загальну суму 1,176 млн.грн.

Детальніше...

Доходи, які включаються до доходу сільськогосподарського товаровиробника, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки

Відповідно до пп. 298.8.3 п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями дохід сільськогосподарського товаровиробника, отриманий від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції), включає доходи, отримані від:

Детальніше...

Робота по погашенню заборгованості із ЄСВ триває на Полтавщині

Як повідомили в управлінні по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Полтавській області борги зі сплати єдиного соціального внеску повністю охоплені відповідними заходами стягнення згідно із чинним законодавством.

Так, зокрема, на виконанні в органах державної виконавчої служби перебувають виконавчі документи на загальну суму 116,3 млн.грн., в тому числі по фізичним особам 89,7 млн. гривень.

Детальніше...

Сторінка 1 з 457