Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

На Полтавщині податковою міліцією за координації прокуратури викрито нелегальні автогазозаправні комплекси

В ході операції "Акциз-2019" працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Полтавській області за координації прокуратури Полтавської області проведено заходи з протидії нелегальній діяльності на території області автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

За результатами вказаних заходів у різних населених пунктах виявлено 3 автомобільні газозаправні комплекси, які функціонували без дозвільних документів на право реалізації скрапленого газу.

Детальніше...

Стартувала кампанія декларування громадян – 2019

Відповідно до ч. 2 ст. 67 Конституції України громадяни зобов'язані декларувати свої доходи.

Нормами Податкового кодексу України (далі – Кодекс) визначено, що громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) розподіляються на дві категорії: особи, які зобов’язані подати річну декларацію та особи, які мають право подати декларацію.

Податкова декларація подається платниками податків  за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

-  особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

Детальніше...

У Полтавській митниці ДФС відбувся брифінг щодо порядку митного оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації

З 25 листопада 2018 року набрав чинності закон України від 08 листопада 2018 № 2612-VІІІ «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України  щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», яким запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації (далі Закон).

В Полтавській митниці ДФС за період дії Закону України, яким запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації  (з 25 листопада по 14 січня 2019 року) здійснено  митне оформлення 485 одиниць транспортних засобів на європейських номерах за новими пільговими умовами. Про це повідомив начальник відділу митного оформлення № 2 Полтавської митниці ДФС Ігор Безрук.

Загальна сума митних платежів, перерахованих до Державного бюджету становить 31,5млн.грн.

Детальніше...

Податок на прибуток: новації 2019 року

Законом України, від 23.11.2018,  № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів", внесені зміни стосовно адміністрування податку на прибуток, а саме: платники податку на прибуток, які бажають у 2019 році  застосовувати нульову ставку оподаткування згідно з п. 44 підрозділу 4 р. ХХ ПКУ, повинні забезпечити  розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітну плату (дохід) кожному  працівникові, який перебуває із таким платником податку в трудових відносинах, у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року (у 2019 році - 4173 грн. х 2 = 8346 грн.).

Детальніше...

Підрозділи аудиту ГУ ДФС Полтавщини поповнюють Державну скарбницю

Підрозділами аудиту протягом 2018 року здійснено 769 документальних перевірок, в тому числі 215 планових та 554 позапланових. За результатами перевірок до Державного бюджету донараховано узгоджених податкових зобов’язань – 169.2 млн.грн.

Із донарахованих за актами перевірок сум до Державного бюджету надійшло – 69.4 млн.грн., що на 14 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.

Детальніше...

Сторінка 1 з 400