Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

В Головному управлінні ДФС Полтавщини відзначали свято української культури

Цьогоріч українці та прихильники української культури в усьому світі відзначають День вишиванки 16 травня. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури

Приєдналися до свята і працівники Головного управління ДФС у Полтавській області, які вдяглися у цей день не у повсякденний одяг,  а у яскраві вишиванки, чим висловили своє ставлення до сповідування українських традицій і культури, національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.

Вишиванка – це візитна картка України, могутній символ благополуччя в родині, що символізує національну єдність. До того ж цей одяг є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, адже символи і кольори  кожної вишитої сорочки наділені певним змістом та несуть в собі заряд позитивної енергії, патріотизму та історичної спадщини.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Полтавській області пройшло в Полтаві у День вишиванки

Підсумки забезпечення збору платежів ГУ ДФС у Полтавській області у січні – квітні 2019 року; основні результати роботи Полтавської митниці ДФС за січень - квітень 2019 року; наслідки митного оформлення авто з іноземною реєстрацією за час дії пільгового періоду, а також підсумки декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році – ось не повний перелік питань винесених на розгляд чергового засідання Громадської ради при Головному управління ДФС у Полтавській області. В засіданні взяли учать начальник ГУ ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко та перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько.

На початку засідання членів Громадської ради привітав начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, який поздоровив усіх присутніх із святом вишиванки, відзначивши, що члени Громадської ради при ГУ ДФС в області традиційно віддали шану українській культурі та дотрималися відповідного дрес-коду. В свою чергу голова Громадської ради Олексій Нестуля також долучився до привітань із автентичним святом українського фольклору та розпочав засідання.

Детальніше...

До уваги платників ЄСВ! З 2-го травня 2019 року реквізити рахунків для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування змінилися!

Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, на виконання листа Державної казначейської служби України від 07.05.2019 № 15-08-08/7913 «Щодо зарахування ЄСВ» Головне управління Державної казначейської служби України у Полтавській області наголошує, що з 02 травня 2019 року кошти, сплачені платниками на недіючі рахунки 3719 по зарахуванню ЄСВ, не зараховуються, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.

З новими рахунками можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Полтавській області за посиланням http://poltava.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki.

Головне управління ДФС у Полтавській області

 

Близько 20 млрд.грн. задекларували громадяни Полтавщини з початку року

На сьогоднішній день до ГУ ДФС у Полтавської області подали  податкові декларації про майновий стан та доходи про отримані у 2018 році майже 33,5 тисяч громадян, відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова. З них 30238 громадян, що зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. Найбільше декларацій подали по Кременчуцькому управлінню, а саме - 11500 громадян.

Загальна сума задекларованого доходу складає близько 19,8 млрд. гривень.

Самостійно визначена сума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає 69 млн. 815,53 тис. гривень. Найбільше визначена сума ПДФО, яка підлягає сплаті, а це - 18 млн. 588,62 тис. грн., по Лубенському управлінню. Згідно  п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України - фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації. Так, станом на 2-ге травня 2019 року до  бюджету сплачено 18 млн. 885,10 тис. гривень.

Детальніше...

Увага! З 1 липня 2019 року почнуть діяти зміни щодо акцизного податку

Головне управління ДФС у Полтавській області звертає увагу, що згідно з підрозділом 5 розділу XX ПКУ суб’єкти господарювання, які з 01.07.2019 р. відповідатимуть визначенню платник_акцизного_податку», зобов’язані:
- з 1 травня 2019 року до 1 червня 2019 року зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального усі акцизні_склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року;
- до 1 липня 2019 року зареєструватися платниками податку та зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року;
- протягом 20 календарних днів, починаючи з 1 липня 2019 року, подати до контролюючого органу акт проведення інвентаризації обсягів залишків спирту етилового станом на початок дня 1 липня 2019 року із зазначенням адрес об’єктів, на яких зберігаються відповідні обсяги залишків спирту етилового, перелік резервуарів, в яких зберігаються обсяги залишків спирту етилового, їх технічних параметрів (фізична місткість, що відповідає технічним паспортам), правовстановлюючих документів на відповідні об’єкти та документів, що засвідчують правові підстави експлуатації таких об'єктів.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Сторінка 1 з 428