Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

e-mail Друк PDF

З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області корупційних правопорушень, працівниками відділу внутрішньої безпеки протягом січня – серпня 2017 року здійснено 110 профілактичних заходів, у тому числі: проведено лекцій, виступів і бесід у колективах - 38, виступів по телебаченню та радіо – 11, публікацій в пресі – 7, інформація в мережі Інтернет – 40, інші заходи щодо ефективності протидії корупції – 1, винесено 13 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

За вказаний період органами прокуратури за матеріалами підрозділу розпочато 4 кримінальних провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.191, ч.2 ст.364, ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України, 2 особи притягнуто до кримінальної відповідальності, 4 справи скеровано для розгляду та прийняття рішення до суду, а також складено 2 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ст.172-6 та ст.172-8 КУпАП. В одному випадку вироком суду, винну особу покарано у виді штрафу в розмірі 1500 нмдг, що становить 25 500 грн.

Детальніше...

ЩОДО СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ ВІДПОВІДНОСТІ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ / РОЗРАХУНКІВ КОРИГУВАННЯ КРИТЕРІЯМ ОЦІНКИ СТУПЕНЯ РИЗИКІВ

e-mail Друк PDF

Починаючи з 01.07.2017 р. згідно з п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування у ЄРПН може бути зупинено у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, якщо така податкова накладна / розрахунок коригування відповідає сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації у ЄРПН (далі - Критерії). Зазначені Критерії разом з вичерпним переліком документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН затверджено наказом N 567.

За період з 01.04.2017 р. до 01.07.2017 р. було визначено як перехідний період, протягом якого процедура зупинення реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в ЄРПН здійснювалась без фактичного зупинення. Якщо податкова накладна складена у червні 2017 р., а реєстрація її відбувається після 01.07.2017, то на таку податкову накладну поширюється процедура зупинення, але лише за умови не відповідності її ознакам, визначених підпунктами 1 - 4 п. 5 Критеріїв.

Детальніше...

ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО ТА РОЗДРУКУВАННЯ ЧЕКІВ ПРИ ОПЛАТІ У БЕЗГОТІВКОВІЙ ФОРМІ

e-mail Друк PDF

Державна фіскальна служба України надала податкову консультацію від 29.08.2017 р. N 1743/6/99-99-14-05-01-15/ІПК щодо застосування реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) та роздрукування чеків при оплаті у безготівковій формі.

Основним нормативно-правовим актом, що регулює розрахунки за готівку, є Закон України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі - Закон N 265), який є спеціальним законом. Встановлення вимог щодо проведення розрахункових операцій за готівку іншими законами, крім Податкового кодексу України, заборонено.

Закон України від 03 вересня 2015 року N 675-VIII "Про електрону комерцію" (далі - Закон N 675) визначає засади діяльності у сфері електронної комерції, встановлює порядок вчинення електронних правочинів із застосуванням інформаційно-телекомунікаційних систем та визначає права і обов'язки учасників відносин у сфері електронної комерції.

Детальніше...

ЗІР - інформаційний сервіс від ДФС, який допоможе самостійно знайти відповіді на запитання

e-mail Друк PDF

Головне управління ДФС у Полтавській області нагадує платникам про можливості загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), скористатися яким можна завітавши на офіційний веб-портал ДФС.

ЗІР - інформаційний сервіс, який допоможе Вам самостійно знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

Інформація, розміщена в ЗІР, щоденно моніториться на відповідність діючому законодавству та актуалізується.

Скористайтесь ЗІР через офіційний веб-портал ДФС (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або безпосередньо в Інтернет мережі, зазначивши назву ресурсу, або адресу гіг.з&.еоу.иа .

Доступ до інформації без обмежень. Детальна інформація про функціонування ЗІР у розділі «Про ресурс».

Головне управління ДФС у Полтавській області

 

Боротьба з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом

e-mail Друк PDF

З початку року за ініціативними матеріалами підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом було виявлено 27 фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

За результатами аналітичних досліджень та довідок (як складових   частин  загальних  актів  перевірок) було складено  31  матеріал  з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі: 26 з ознаками кримінальних правопорушень за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 35718,3 тис.грн.; 8 з ознаками кримінальних правопорушень за ст. 209 КК України на загальну суму встановлених збитків 7261,4 тис. гривень.

За матеріалами відділу обліковано 8 кримінальних правопорушень за ст.191 КК України на суму більш ніж 6 млн. 986 тис. гривень.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Останнє оновлення на Четвер, 14 вересня 2017, 08:39

Сторінка 1 з 321