Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Понад 25 мільярдів гривень надходжень забезпечили до бюджетів фіскальні органи Полтавщини з початку року

e-mail Друк PDF

А саме, як повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, за підсумками роботи впродовж січня-жовтня 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Полтавської області сплачено понад 25 млрд. 189 млн.грн. платежів, в тому числі до загального фонду державного бюджету – 18 млрд. 956 млн.грн.

До загального фонду державного бюджету впродовж десяти місяців 2017 року збір по податках склав: по податку на прибуток – 926,7 млн.грн., ПДВ – більш ніж 2 млрд. 762 млн.грн., рентній платі за користування надрами – більш ніж 13 млрд. 525 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 1 млрд. 662,6 млн.грн., в тому числі по військовому збору – 346,3 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 4,3 млн. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до загального фонду державного бюджету на 30,3 відсотки.

Детальніше...

Щодо надання в оренду приміщень фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку третьої групи

e-mail Друк PDF

Державна фіскальна служба України надала індивідуальну податкову консультацію від 01.11.2017 р. N 2457/П/99-99-13-01-02-14/ІПК щодо деяких питань надання в оренду приміщень фізичними особами - підприємцями - платниками єдиного податку.

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб - підприємців - платників єдиного податку регулюється главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

Відповідно до п. 291.4 ст. 291 Кодексу суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на три групи платників єдиного податку, зокрема, третя група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень.

Детальніше...

За результатами позовної роботи органів ДФС Полтавщини до бюджету надійшло понад 59 млн. грн.

e-mail Друк PDF

Це на 19,9 млн.грн., або на 50,6% більше ніж у аналогічному періоді минулого року. Про це, в рамках проведення заходів приурочених до проведення в поточному році Всеукраїнського тижня права, повідомила начальник юридичного управління ГУ ДФС у Полтавській області Алла Рябкова. Протягом десяти місяців 2017 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1494 справи, стороною в яких виступають органи ДФС Полтавської області на загальну суму понад 5 мільярдів 900 млн. гривень.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено на користь органів ДФС – 344 справи на суму 501,6 млн. грн., на користь платників – 158 справ на суму 232,7 млн. гривень.

За результатами проведеної позовної роботи органами ДФС Полтавщини з початку року до бюджету надійшло 59,2 млн. гривень.

Детальніше...

Майже 2,7 млрд. грн. перерахували до Державного бюджету полтавські митники

e-mail Друк PDF

Впродовж десяти місяців 2017 року Полтавською митницею ДФС було оформлено близько 29 тисяч митних декларацій. Серед них: експортних – 15951 та 13028 імпортних, що на 13,6% більше ніж за відповідний період минулого року, відзначив в.о. начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук.

Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності по зоні діяльності митниці за січень-жовтень 2017 року, склав 1 млрд. 183,5 млн.дол. США, що на 14,4% більше ніж у січні-жовтні 2016 року. Разом з цим зовнішньоторговельне сальдо за даний період 2017 року позитивне і складає 324,7 млн.дол.США.

З початку 2017 року до Державного бюджету України було перераховано 2 млрд. 669,5 млн. гривень.

Детальніше...

Щодо оподаткування благодійної допомоги, наданої учасникам АТО, учасникам масових акцій громадського протесту в Україні та членам їх сімей

e-mail Друк PDF

Відповідно до пп. «а» пп. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума (вартість) благодійної допомоги виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», на користь:

учасників бойових дій - військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищають (захищали) незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції; працівників підприємств, установ, організацій, які залучаються (залучалися) та беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством, або на користь членів сімей таких учасників бойових дій, які під час участі в антитерористичній операції, участі в забезпеченні її проведення зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, загинули, померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, чи визнані безвісно відсутніми в установленому порядку;

Останнє оновлення на Понеділок, 13 листопада 2017, 10:17 Детальніше...

Сторінка 1 з 328