Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Податківці викрили розповсюдження на території Полтавської області контрафактної горілки та тютюнових виробів

e-mail Друк PDF

В рамках проведення досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України за фактом незаконного транспортування, зберігання і збуту підакцизних товарів працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області вилучено підакцизної продукції на суму понад 400 тис. грн.

Як встановлено в ході проведення спільно з органами прокуратури слідчо-оперативних заходів, особа, яка раніше вже притягувалася до незаконного збуту підакцизної продукції, налагодила незаконний збут населенню кількох районів Полтавської області лікеро-горілчаної продукції та тютюнових виробів, у т.ч. незаконно ввезених на територію України поза митним контролем.

У ході проведених обшуків встановлених місць зберігання і збуту підакцизної продукції вилучено понад 1 т лікеро-горілчаних напоїв і спирту, більше 1 тис. пачок тютюнових виробів, серед яких цигарки виробництва Російської Федерації та Молдови контрабандного походження, готівкові кошти і автотранспорт. Загальна вартість вилученої продукції склала 420 тис. грн. На даний час проводяться слідчі дії.

ГУ ДФС у Полтавській області

1

2

Проведення семінару в форматі «круглого столу» керівництва Полтавської митниці ДФС з митними брокерами і декларантами за присутності представників ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області та Державної екологічної інспекції у Полтавській області

e-mail Друк PDF

Нещодавнов приміщенні Полтавської митниці ДФС відбулась зустріч в.о.начальника митниці Василя Воронька та працівників митниці з контролюючими органами та декларантами в форматі «круглого столу» стосовно питання взаємодії митниці, контролюючих органів та підприємств за принципом "єдиного вікна" та класифікації окремих видів товарів.

         Розпочав зустріч Василь Леонідович, який доніс до присутніх основні показники роботи митниці за І квартал 2017 року, а також піднімалися питання стосовно дотримання митними брокерами законодавства при здійсненні декларування товарів, профілактики правопорушень, а також обговорення питань, що виникають при митному контролі та митному оформленні товарів, шляхів їх вирішення.

         Очільник митниці зазначив, що Полтавською митницею ДФС в електронному вигляді оформлюється 100% усіх митних декларацій, середній час митного оформлення яких становить близько однієї години.

         За словами Василя Леонідовича, кількість оформлених декларацій за принципом «єдиного вікна»  майже 50 % від загальної кількості оформлених.

         Представники Державної екологічної інспекції у Полтавській області та Головного управління держпродспоживслужби в Полтавській області, присутні на семінарі, зазначили, що на практиці все частіше застосовується даний спосіб подачі документів і зручність цього процесу є безсумнівною.

            На завершення Воронько Василь Леонідович повідомив, що проведення таких  «круглих столів» є необхідними для спрощення процесу спілкування між суб’єктами господарювання та Полтавською митницею ДФС.

Головне управління ДФС у Полтавській області

В рамках міжнародного проекту Полтавською митницею ДФС було здійснено митне оформлення медичного обладнання

e-mail Друк PDF

Полтавською митницею завершено оформлення медичного обладнання, а саме апаратів УЗД з Франції, які в подальшому будуть направлені до районних лікарень області в рамках участі Полтавського регіону в проекті Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я».

         Устаткування – одна із найскладніших категорій товарів для митного оформлення. Крім найрізноманітніших сфер його застосування, що визначають, відповідно, код УКТ ЗЕД, будь яке обладнання ускладнює процес розмитнення ще і наявністю різного роду навісних частин і зніманих деталей. Але розуміючи важливість даного устаткування для медичної допомоги пацієнтам регіону з різними захворюваннями, митне оформлення було здійснено в першочерговому порядку та якісно, що дало змогу передати обладнання до Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації для розподілу апаратів УЗД між закладами охорони здоров’я області.

         Нагадаємо, що даний міжнародний проект впроваджується на Полтавщині з 2015 року та триватиме до 2019. В подальшому планується поставка обладнання для кардіологічних центрів.

         В.о.начальника митниці Василь Воронько запевнив, що така співпраця з представниками облдержадміністрації, департаментом охорони здоров’я є абсолютною нормою, і обіцяє робити все можливе, аби і в подальшому митне оформлення діагностичного обладнання даного проекту відбувалося оперативно.

Головне управління ДФС у Полтавській області

ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ОПОДАТКУВАННЯ СПАДЩИНИ

e-mail Друк PDF

25 березня 2017 року набрав чинності Закон України від 23 лютого 2017 року № 1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» (далі – Закон, опублікований 24.03.2017 в газеті «Голос України» № 54).

Зокрема, Законом спрощено оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця, які з 1 січня 2017 року мають право на спадкування, а саме: встановлено, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб об’єкти спадщини, які успадковуються не тільки членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, але й об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї другого ступеня споріднення.

Водночас, Законом встановлено, що у разі спадкування будь-яких об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою, оціночна вартість таких об’єктів з метою оподаткування не визначається. Також не проводиться оцінка об’єктів, подарованих платнику податку, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за нульовою ставкою.

Разом з цим, доходи у вигляді дарунка, нараховані (виплачені, надані) платнику податку юридичною особою або фізичною особою - підприємцем, оподатковуються на загальних підставах, передбачених Податковим кодексом України для оподаткування додаткового блага, тобто за ставкою 18 відсотків.

З оновленим текстом Кодексу можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

 

ГУ ДФС у Полтавській області

Фахівці ГУ ДФС у Полтавській області взяли участь у семінарі з питань податкового законодавства

e-mail Друк PDF

Цими днями при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбувся  черговий  семінар.

На засідання семінару були присутні фахівці фіскальної служби області, апеляційного суду Полтавської області, Національної служби посередництва і примирення у Полтавській області  та спеціалісти територіального управління юстиції. Під  час семінару були висвітлені актуальні питання чинного законодавства.

На початку засідання  головний державний інспектор відділу комунікацій управління організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області Валентина Коломієць розповіла про особливості деклараційної кампанії та про оподаткування доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем. Про функціонування «електронного» суду розповіла  заступник керівника апарату Апеляційного суду Лідія Визір, а про роботу арбітрів, посередників, завідувачів інформаційно-консультаційних центрів  Національної служби посередництва і примирення по підвищенню правової культури сторін соціально-трудових відносин розповіла присутнім  головний спеціаліст відділення Національної служби  посередництва і примирення в Полтавській області  Олена Кротова.

Під час проведення семінару слухачі також отримали фахові консультації від доповідачів на поставленні питання.

Сторінка 1 з 311