Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

З початку року за результатами позовної роботи органів ДФС Полтавщини до бюджету надійшло 18,6 млн. гривень

Як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, протягом десяти місяців 2018 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1386 справ, стороною в яких виступають органи ДФС Полтавської області на загальну суму 8 млрд. 761,8 млн. гривень.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено на користь органів ДФС – 313 на суму 1 млрд. 428,6 млн. грн., на користь платників – 106 на суму 95,8 млн. гривень.

Станом на 1 листопада 2018 року на розгляді в судах знаходилось 6 справ на суму 20,3 млн.грн. за позовами платників податків про стягнення бюджетної заборгованості по ПДВ, з них розглянуто та вирішено на користь платників податків - 2 справи на суму 2,2 млн. гривень.

«За результатами проведеної позовної роботи органами ДФС Полтавщини впродовж січня-жовтня поточного року до бюджету надійшло 18,6 млн. гривень.», - підкреслила заступник керівника обласного управління ДФС.

Головне управління ДФС у Полтавській області

 

Боротьба з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом

З початку року за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Полтавській області було виявлено 36 фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

За результатами аналітичного дослідження у січні-жовтні 2018 року складено 23 матеріали з ознаками кримінального правопорушення: 7 - за ст.209 КК України на загальну суму 4 млрд. 396 млн. 596 тис. грн.; 19 – за предикатні злочини на загальну суму 4 млрд. 422 млн. 736 тис грн..; 2 – за інші злочини на загальну суму 2 млн. 269 тис. гривень.

Детальніше...

Понад 12 млн. грн. акцизного податку надійшло до державного бюджету з початку року повідомили в ГУ ДФС Полтавщини

Як повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Віталій Чорнобривець, в січні-жовтні 2018 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

За результатами роботи з початку року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету – 12,2 млн. грн.; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів в сумі 149,3 млн. грн.; сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами - в сумі 26,3 млн. гривень.

Для виробництва підакцизної продукції підприємствам - виробникам у відповідності з чинним законодавством видано 420 млн. штук марок акцизного податку.

Детальніше...

Полтавські митники спрямували до Державного бюджету понад 3,2 млрд. гривень

Впродовж січня-жовтня поточного року Полтавською митницею ДФС було оформлено більш ніж 30,5 тисяч митних декларацій. Серед них: експортних – 16766, 13803 імпортних та – 5 транзитних, що на 1,6% більше ніж за відповідний період минулого року, відзначив начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко.

Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності по зоні діяльності митниці за десять місяців цього року, склав 1 млрд. 301,3 млн.дол. США, що на 10% більше ніж у січні-жовтні 2017 року. Разом з цим зовнішньоторговельне сальдо за даний період позитивне і складає 226,5 млн.дол.США.

У вказаному періоді 2018 року до бюджету України було перераховано 3 млрд. 220,8 млн. гривень, що на 561,8 млн.грн. більше, ніж у аналогічному періоді 2017 року.

Детальніше...

В результаті роботи слідчих підрозділів органів ДФС Полтавщини до бюджету відшкодовано 3,214 млн. гривень

Як повідомили в слідчому управлінні фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області з початку 2018 року до слідчих підрозділів надійшло 273 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, з яких слідчими до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 62.

Решта заяв та повідомлень повернуті на доопрацювання (у тому числі в зв'язку з недостатністю сум для кваліфікації діяння за відповідною статтею Кримінального кодексу України).

Всього у період січня-жовтня 2018 року слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Полтавській області розслідувалось 253 кримінальних провадження. Із загальної кількості проваджень закінчено 25, з них 18 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальними актами, 3 кримінальних провадження направлено до суду з клопотанням про звільнення осіб від кримінальної відповідальності та 4 кримінальних провадження закрито.

Детальніше...

Сторінка 1 з 383