Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

РЕЄСТРАЦІЯ ПЛАТНИКІВ ПДВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ЗАЯВОЮ

e-mail Друк PDF

Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п.183.1 ст.183 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) будь-яка особа, що підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку на додану вартість (далі – ПДВ), подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.

Слід зауважити, що змінами до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2016 №1125 (далі – Положення), зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 16.01.2017 за №43/29911 (набрали чинності 20.03.2017), реєстраційну заяву викладено у новій редакції.

Детальніше...

ОПЕРАЦІЯ "АКЦИЗ" НА ПОЛТАВЩИНІ

e-mail Друк PDF

В ході вжитих заходів, направлених на посилення держаного контролю за виробництвом і обігом підакцизних товарів в рамках проведення операції "Акциз-2018", працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області встановлено, що протягом 2017 - 2018 років гр. Д мешканець одного з райцентрів Полтавської області не маючи відповідних дозвільних документів здійснював незаконне виготовлення, алкогольних напоїв, які в подальшому збував через мережу крамниць і кафетеріїв.

Під час проведення обшуків встановлених місць зберігання і збуту підакцизної продукції вилучено майже 3 531 літрів алкогольних напоїв, 1 775 літри спирту, 10 100 пачок тютюнових виробів та грошові кошти отримані від незаконної діяльності.

Загальна вартість вилученої підакцизної продукції склала близько 1,2 млн. грн.

На даний час проводяться слідчі дії.

ГУ ДФС у Полтавській області

 

В Головному управлінні ДФС області підписали договори про співпрацю із провідними ВНЗ Полтавщини

e-mail Друк PDF

В залі засідань ГУ ДФС області пройшло засідання Колегії Головного управління ДФС у Полтавській області в якому взяли участь: Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, начальник Головного управління ДФС області Сергій Садовий, начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко, керівники структурних підрозділів ГУ ДФС в області, начальники ДПІ, ОДПІ, керівництво Полтавської митниці. Характеризуючи роботу територіальних органів ДФС, голова облдержадміністрації відзначив коректність, фаховість та людяність працівників органів ДФС Полтавщини, підкресливши, що саме цим якостям слід завдячувати тому комфортному клімату, який на разі панує між бізнесом та владою в регіоні.

Детальніше...

Зміни для продавців нерухомості: створюється єдина база оцінки майна

e-mail Друк PDF

З 01.01.2018 набрав чинності (крім окремих норм) Закон України від 07.12.2017 № 2245-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році".

Змінами передбачено, що для запобігання заниженню бази оподаткування (оціночної вартості) під час продажу нерухомого майна передбачається створення єдиної бази даних звітів про оцінку об'єктів нерухомості.

Так, у разі продажу об'єкта нерухомості, розмір доходу визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку, та зареєстрованої в єдиній базі даних звітів про оцінку.

Детальніше...

Привітання начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергія Садового із Міжнародним жіночим днем 8 березня

e-mail Друк PDF

sadovij

Шановні жінки! Щиро вітаю Вас із чудовим весняним святом 8 березня!
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу, чарівність, та родинне тепло. А Ваша доброта, ніжність та жіночність завжди сповнюють серця радістю й любов’ю.
Бажаю Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси та душевної гармонії! Нехай любов, розуміння та щастя стануть Вашими вірними супутниками, а в оселях завжди пануватиме мир, злагода й добробут!

З повагою, начальник

Головного управління ДФС у Полтавській області
Сергій Садовий

Сторінка 1 з 347