Увага! Рейтинг «Сумлінні платники податків - 2017»!

10 травня 2018 року розпочато прийом Заявок на участь у Рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017», який започаткований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» у 2011 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.

У 2018 році ювілейна дата створення Асоціації, тому церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017» відбудеться на високому рівні в рамках святкування 20-ї річниці з Дня створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Всеукраїнський Рейтинг проводиться у два конкурсні тури: перший - на обласному (регіональному) рівні, другий - на Всеукраїнському рівні. Участь на всіх етапах конкурсу для підприємств безкоштовна. Отримуючи звання «Сумлінний платник податків», підприємство, окрім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов'язань і публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.

Слід зазначити, що в 2016 році ВГО «Асоціація платників податків України» спільно з ДФС України відпрацювали умови участі, критерії оцінювання, перелік номінацій та Положення «Про Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків».

Координатор Рейтингу - Ірина Білотіл: моб. 0976585699; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Додатки:

  1. Положення «Про Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків».
  2. Основні дати проведення Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2017 ».
  3. Заявка на участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків».
  4. Критерії оцінювання
  5. Перелік номінацій Рейтингу.

Головне управління ДФС у Полтавській області