Сорочинський ярмарок: не тільки для тих хто готується купувати, а й для тих, хто буде працювати

Традиційний Національний Сорочинський ярмарок, який має статус міжнародного свята, цьогоріч зустрічатиме своїх гостей з 16 по 21 серпня. Як і завжди, крім зустрічей з улюбленими героями Гоголівських творів, пісенних свят та театралізованих дійств, ярмарок запропонує різноманіття товарів, привезених з різних куточків нашої країни.

Сорочинський ярмарок давно вийшов за рамки звичайних торгів, адже його метою є пропагування здобутків вітчизняних товаровиробників, сприяння розширенню господарських зв’язків та розвитку підприємництва, створення умов для залучення інвестицій в економіку України, сприяння розвитку української культури та мистецтва та  формування національної свідомості у громадян України.

А для того, щоб участь у ярмарку не принесла неприємних „сюрпризів” тим, хто збирається, так би мовити показати товар обличчям, ДПА у Полтавській області надає список документів, необхідних для торгівлі на ярмарку.

Для суб’єктів господарювання -  юридичних  осіб:

1.Свідоцтво про державну реєстрацію або виписку з Єдиного державного реєстру.

2.Торговий патент на виїзну торгівлю, придбаний за місцем діяльності, або короткотерміновий торговий патент, придбаний за місцем проведення   діяльності.

3.Свідоцтво про сплату єдиного податку для юридичних осіб, які  здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування.

4. Довідка платника фіксованого сільськогосподарського податку, видана органом державної податкової служби.

5. Ліцензія на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами або її копія, завірена у встановленому порядку.

6. Поставлені на тимчасовий облік реєстратори розрахункових операцій (електронні контрольно - касові апарати, книги розрахункових операцій, розрахункові квитанції), застосування яких при здійсненні торгівельної діяльності згідно чинного законодавства обов’язкове.

7. Копія платіжного доручення або квитанція про оплату за місце торгівлі на ярмарку.

Для суб’єктів  господарювання - фізичних осіб:

1. Свідоцтво про державну реєстрацію або виписку з Єдиного державного реєстру.

2. Свідоцтво про сплату єдиного податку або його копія, завірена у встановленому порядку, та для реалізаторів – довідка про трудові відносини фізичної особи з платником єдиного податку.

3. Патент про сплату   фіксованого  податку (фіксований патент), що діє на території України або виданий Миргородською ОДПІ, а для реалізаторів - його завірена копія.

4. Ліцензія на право торгівлі алкогольними та тютюновими виробами або її копія, завірена у встановленому порядку.

5. Книга обліку доходів і витрат, видана за місцем реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності, що працює на звичайній системі оподаткування або який  сплачує єдиний податок.

6. Реєстратори розрахункових операцій (електронні контрольно - касові апарати, книги обліку розрахункових операцій, розрахункові квитанції) при здійсненні торгівельної діяльності, застосування яких, згідно чинного законодавства, обов‘язкове.

7. Копія платіжного доручення або квитанція про сплату за місце торгівлі на ярмарку.

ДПА у Полтавській області