ДПА у Полтавській області приймала естафету чергування по країні

Перевірки правильності застосування та реєстрації РРО, нюанси заповнення декларацій з податку на прибуток підприємств та з податку на додану вартість, особливості подання звітності в електронному вигляді, цікаві моменти роботи приватних підприємців та суб’єктів господарювання на спрощеній системі оподаткування – ось далеко не повний перелік питань, відповіді на які  надали нещодавно фахівці ДПА у Полтавській області під час онлайнового спілкування з платниками в рамках проекту „Черговий по країні” на  порталі  „Бухгалтер. com.ua”.

Близько сорока користувачів  приєдналися до семигодинного  Інтернет-діалогу із заступником голови ДПА у Полтавській області Андрієм Скляренком, який представляв податкову службу регіону. Незважаючи на короткий робочий день та подекуди доволі складні запитання, завдяки злагодженій роботі фахівців ДПА у Полтавській області вже того ж дня всі респонденти порталу отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді.

Географія спілкування була достатньо широкою і охопила такі міста, як Вінниця, Донецьк, Київ, Луганськ, Львів, Запоріжжя та багато інших. І як зазначив Андрій Скляренко, підсумовуючи результати проведеного веб-спілкування, завдяки новітнім технологіям та методам роботи з платниками, коло невирішених питань податкового законодавства поступово звужується, а діалог між платниками податків та податковою службою стає дійсно відкритим та партнерським.

ДПА у Полтавській області