Боротьба з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом

З початку року за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Полтавській області було виявлено сім фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

За результатами аналітичного дослідження у січні-червні 2018 року складено 10 матеріалів  з ознаками кримінального правопорушення за наступними статтями: за ст. 205 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 1 млн. 95 тис. грн., за ст. 222 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків майже 4,4 млрд.грн., за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків майже 4,4 млрд.грн., за ст. 202 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 385 тис.грн., за ст.366 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 83 тис. грн.,  за ст. 212 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків понад 5,8 млн.грн., за ст. 191 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 298 тис. гривень.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Полтавській області обліковано два кримінальних правопорушення на загальну суму 6 млн. 690 тис.грн., в тому числі: за статтею 212 Кримінального кодексу України на суму 735 тис.грн., за статтею 209 Кримінального кодексу України на суму понад 5,9 млн.гривень.

Відшкодовано збитків за кримінальними правопорушеннями – 200 тис. гривень.

Головне управління ДФС у Полтавській області