Податківці Полтавщини відкриті до діалогу з представниками інститутів громадянського суспільства

Державна податкова адміністрація у Полтавській області з метою упередження негативної реакції суспільства на дії податкової служби та запобігання випадкам протистояння між суспільством і владою, поінформованості представників інститутів громадянського суспільства щодо змін та новацій у податковому законодавстві та виявлення проблемних питань у взаєминах, звертається з пропозицією налагодження співпраці з обласними громадськими організаціями.

Ваші бачення співпраці та пропозиції щодо її покращення надсилайте за адресою: 36000, м. Полтава, вул.. Фрунзе, 4, каб. 202 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Крім того повідомляємо, на разі Державна податкова служба України проводить анкетування інститутів громадянського суспільства з метою виявлення нагальних проблем, що виникають у тому чи іншому регіоні або галузі та залучення до діалогу широкого кола представників громадських організацій. Тож, просимо вас відповісти на декілька запитань. АНКЕТА  ІНСТИТУТУ  ГРОМАДЯНСЬКОГО  СУСПІЛЬСТВА, розміщена на веб-сайті ДПА у Полтавській області за адресою: www.sta.poltava.ua/news/2011/anketa.doc.

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області.