«Я маю право»: представники ГУ ДФС Полтавщини взяли участь у черговому заході

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» в Полтавській обласній державній адміністрації пройшла міжвідомча нарада присвячена питанням налагодження взаємодії під час виконання рішень про стягнення аліментів. У заході взяли участь фахівці Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, працівники органів соціальної політики та національної поліції

Під час обговорення йшлося про те, що Законом України від 07 грудня 2017 року № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких, законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» встановлено нові види заходів примусу до неплатників аліментів. Верховною Радою України 03.07.2018 прийнято Закон України від 03.07.2018 № 2475- VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання», який набирає чинності 28 серпня 2018 року.

Присутні обговорили, що вказаний Закон передбачає посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають у неповних сім'ях, та запровадження пільг і стимулів для батьків, які сумлінно виконують свій обов'язок. Було окреслено напрями взаємодії в межах повноважень.

Головне управління ДФС у Полтавській області