Податкова служба - ровесниця незалежності нашої країни

Цими серпневими днями календар історії відраховує 20 річницю незалежності України. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української історії та втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Податкова служба - ровесниця незалежності нашої країни. Своєю напруженою працею, високим професіоналізмом та небайдужістю до майбутнього своєї країни, всі ми разом, і податківці і сумлінні платники податків, робимо свій внесок у подальше утвердження української державності, правового суспільства, забезпечення динамічного соціально-економічного та культурного розвитку України в цілому та Полтавського краю зокрема.

На сьогоднішній день Полтавська область, як і в попередні роки, є однією із бюджетоформуючих в державі. Останні три роки в області збереглась стабільність в нарощенні обсягів сплачених податків.  Так, якщо в 2008 році до бюджетів усіх рівнів податківцями Полтавщини було акумульовано 7,4 млрд.грн. платежів, то в 2010 році – вже 11,9 млн.грн., або з ростом в 1,6 рази. Область зберігає  лідерство по надходженнях платежів до бюджетів і в поточному  році.  Зокрема за сім місяців 2011 р. мобілізовано 9,1млрд.грн. платежів до бюджетів усіх рівнів, що в 1,4 рази перевищує минулорічні обсяги збору податків.

Ці  показники роботи свідчать про те, що фахівці податкових органів області професійно виконують свою роботу, а сумлінні платники податків Полтавщини з відповідальністю ставляться до своїх обов’язків.

З нагоди Дня Незалежності України вітаю всіх вас, шановні колеги, шановні ветерани податкової служби, шановні платники податків Полтавщини та всі, хто причетний до шляхетної справи забезпечення добробуту у власній країні. Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.

З повагою

Сергій Міщенко, голова ДПА у Полтавській області