WORDL STRONGMAN FEST стартував у Полтаві

За підтримки Президента України, сприяння Полтавської обласної адміністрації, Державної податкової адміністрації у Полтавській області та Полтавської міської ради на стадіоні „Динамо” відкрився Всесвітній фестиваль богатирської сили „WORDL STRONGMAN FEST”. Міжнародний фестиваль, присвячений 20-й річниці незалежності України, складається з 3-х турів та триватиме два дні.

В програмі змагань: фінальний відбір на чемпіонат світу серед чоловіків абсолютної вагової категорії, матчева зустріч силачів вагою до 105 кг із США та України, а також вперше в Україні, фінал чемпіонату світу серед жінок на звання „Найсильніша леді планети-2011”. Взяти участь в цих змаганнях до Полтави з’їхалися спортсмени з Великої Британії, Фінляндії, ПАР, США, Голландії, Норвегії, Ісландії, Австралії, Німеччини, Росії та України.

На початку свята спортсменів та гостей фестивалю привітали перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Животенко, заступник міського голови Світлана Порохня та голова Державної податкової адміністрації у Полтавській області Сергій Міщенко. Бажаючи учасникам змагань перемоги, організатори фестивалю підкреслили, що цей турнір проводиться під патронатом Президента України та покликаний сприяти розвитку українського богатирства й поглиблення міжнародного співробітництва у спорті.

Глядачі фестивалю отримали унікальну нагоду особисто, а не через екран телевізора, стати свідками того, як чоловіки та жінки тягають вантажівки, присідають з автівками на плечах, возять санчата вагою в тонну, носять чемодани майже по 100 кг та спритно вправляються з кулями по 120 кіло. Фестиваль такого рівня вперше проходить у Полтаві, проте на організацію його проведення, це аж ніяк не вплинуло, зазначив президент федерації „Богатирських ігор” України, заслужений тренер СРСР та України Володимир Кіба.

„Прийнявши рішення провести фестиваль у Полтаві, ми не помилилися, адже допомога надходила нам з усіх рівнів, а в атмосфері, яка панує на глядацьких трибунах, можна переконатися, особисто. Активні вболівальники – це вже половина перемоги!”, - підкреслив керманич українських богатирів побажавши спортсменам перемог та нових досягнень у спорті.

 

 

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області