Робота фіскальних органів області обговорювалася неслужбовій нараді

Результати роботи Головного управління ДФС у Полтавській  області по наповненню бюджетів усіх рівнів за 10 місяців 2018 року; стан адміністрування податків і зборів з юридичних осіб; погашення податкового боргу та скорочення заборгованості по ЄСВ – не повний перелік питань, що розглядалися на службовій нараді органів ГУ ДФС Полтавщини, що пройшла в обласному центрі.

Засідання, в якому взяли участь заступники начальника ГУ ДФС в області, керівники структурних підрозділів обласної ДФС, начальники управлінь на правах відокремлених підрозділів ГУ ДФС, відкрив начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий. Під час наради основна увага присутніх була прикута до  важливості своєчасного та повного наповнення державного та місцевих бюджетів області, а також організації належного контролю за цим зі сторони ГУ ДФС області, адже, саме від цього залежать, як ефективність впровадження соціальних програм у поточному році так і, загалом, стан добробуту територіальної громади.

Після завершення засідання учасники наради обговорили ряд проблемних питань за напрямками роботи із відповідальними за це керівниками підрозділів Головного управління та намітили шляхи їх вирішення.

Головне управління ДФС  у Полтавській області