Від першокласників – до сумлінних платників податків. Податківці Полтавщини привітали молодь з Днем знань

Прощавай літо. Перші дзвоники відлунали у всіх навчальних закладах Полтавщини. Полтавська загальноосвітня школа №10 імені В.Г. Короленка, якою вже багато років опікується Державна податкова адміністрація у Полтавській області, цьогоріч зустріла своїх вихованців відремонтованою та оновленою. Від імені податківців школярів з початком нового навчального року привітали заступник голови ДПА у Полтавській області Андрій Скляренко та заступник начальника управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області Віктор Гріненко.

Безперечно, найважливішим та найпам’ятнішим цей день став для тих, хто вперше переступив поріг школи. Цього року в перший клас 10-ї школи міста Полтави пішли п’ятдесят три першокласники. „Тож шефська турбота цього року нам, як і завжди, буде у нагоді”, - зазначила директор навчального закладу Алла Ширай, підкресливши, що лише увага, турбота та людська доброта, допоможуть виховати цих дітей гідними та порядними людьми, патріотами своєї країни та сумлінними платниками податків.

Загалом органи державної податкової служби Полтавщини опікуються 28 навчальними закладами міста й області. Серед них є і школи, і гімназії, і ліцеї, і дитячі садки, а також інтернати та навіть дитячий притулок. За багаторічною традицією та з нагоди Дня знань представники органів ДПС області відвідали всі підшефні заклади, привітали винуватців свята та особисто поспілкувалися з майбутніми платниками податків.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області