Податківці Полтавщини відкриті до співпраці з бізнесом

З нагоди Дня підприємця в Полтавському обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя пройшли урочисті збори. Привітати представників бізнесових кіл області з їх професійним святом прийшли керівники міста й області, податківці, представники громадських організацій Полтавщини.

Заступник голови Державної податкової адміністрації у Полтавській області Андрій Скляренко зазначив, що підприємництво – є своєрідним каталізатором розвитку сучасної економіки нашої держави та області зокрема. З кожним роком на Полтавщині поповнюються ряди тих підприємців, котрі, розвиваючи сферу бізнесу, впливають на соціально-економічний розвиток регіону.

Так, наразі на обліку в податкових органах області перебуває понад 74 тисячі підприємців, половина з яких, або майже 38 тисяч – обрали для себе спрощену систему оподаткування. Завдяки роботі цих підприємців на Полтавщині створено майже 23,5 тисячі робочих місць. Надходження до зведеного бюджету від підприємців Полтавщини склали 45,2 мільйона гривень. За цими цифрами результати щоденної інтенсивної праці багатьох людей. „Державна податкова служба завжди відкрита для співробітництва з бізнесом та зацікавлена у налагодженні зворотного зв’язку”, - підкреслив представник обласної податкової адміністрації.

 

Під час урочистостей кращим представникам підприємництва Полтавщини було вручено відзнаки облдержадміністрації, обласної ради та міськвиконкому.

За досягнення високого професійного рівня у підприємницькій діяльності, державницьку позицію у сплаті податків та створення робочих місць почесні грамоти Державної податкової адміністрації у Полтавській області отримали Світлана Вергелес із Машівки, Лариса Шиліна з Лохвиці та Юлія Злобенець із Полтавського району.

По завершенню урочистої частини зборів, присутні були приємно здивовані колоритною та насиченою концертною програмою, тим більше, що проходила вона на оновленій та відремонтованій сцені театру, що після трирічної перерви відкрив свої двері для подібних заходів.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області