Податковою міліцією і прокуратурою Полтавщини припинено незаконне виробництво фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів

У ході досудового розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.27, ч.3 ст. 212 (пособництво в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах) та ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області за процесуального керівництва прокуратури області викрито незаконну діяльність з виробництва і реалізації фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів.

Встановлено, що на території однієї з нафтобаз здійснювалося незаконне виробництво неякісних паливно-мастильних матеріалів, які у подальшому реалізовувалися підприємствам Полтавської області. З метою підвищення якості пального з використанням спеціального обладнання проводилося змішування абсорбенту, хімічних домішок і присадок з якісним пальним.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем виготовлення, зберігання незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів, а також за місцезнаходженням офісу вилучено понад 111 тонн незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів на загальну суму понад 3,3 млн. грн., знаряддя незаконної діяльності, у т.ч. автотранспорт, за допомогою якого здійснювалося транспортування ПММ, документи фінансово-господарської і податкової звітності, носії інформації, чорнові записи, інші речі і документи.

На даний час тривають слідчі дії.

Головне управління ДФС у Полтавській області