Податковою міліцією і прокуратурою Полтавщини викрито незаконне виробництво лікеро-горілчаної продукції

У ході досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України (незаконне виготовлення або збут підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей) працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області за процесуального керівництва прокуратури області викрито незаконне виробництво лікеро-горілчаної продукції.

Встановлено, що мешканець м.Кременчука на території власного домогосподарства здійснював незаконне виготовлення алкогольних напоїв, шляхом змішування спирту з водою і хімічними речовинами (барвниками та ароматизаторами). У подальшому, вказані ЛГВ під виглядом горілки і коньяку збувалися населенню Полтавської і Кіровоградської областей.

У ході проведених обшуків встановлених місць незаконного виготовлення, зберігання і збуту лікеро-горілчаних напоїв вилучено майже 9 т спирту і готової продукції, вартістю 2,5 млн. грн., понад 600 тис. грн. готівкових коштів. Крім цього, виявлено і вилучено 10 кг психотропної речовини рослинного походження (канабісу) та кілька одиниць зброї.

Продовжуються слідчі дії.

Головне управління ДФС у Полтавській області