Право на податкову знижку щодо витрат на освіту

В рамках деклараційної кампанії – 2019 податковими органами області продовжується інформаційно роз’яснювальна робота головним завданням якої є  доведення до громадян норм Податкового кодексу України, щодо декларування доходів, отриманих у 2018 році.

З метою підвищення рівня соціальної захищеності та податкової культури молоді,  реалізації її права на освіту, та враховуючи актуальність питання застосування податкової знижки щодо витрат на навчання, податківці звернулися до учбових закладів міста з пропозицією проведення спільних заходів для більш детального ознайомлення студентів, їх батьків, викладачів з порядком та умовами декларування доходів громадян, зокрема, з метою надання податкової знижки відповідно до норм статті 166 Податкового кодексу України.

Так, сьогодні у Полтавському державному педагогічному університеті  відбувся семінар, на якому фахівці Головного управління ДФС у Полтавській області  розповіли студентам, їх батькам, викладачам про умови обов’язкового подання декларацій, та за бажанням, - з метою отримання податкової знижки щодо витрат на освіту. На заході були присутні близько 125 учасників. В ході проведення семінару податківцями були надані відповіді на всі запитання присутніх.

ГУ ДФС у Полтавській області