Понад 70% полтавців позитивно оцінили роботу працівників податкових органів

Результати анонімного опитування громадськості на предмет оцінювання діяльності податкових органів області свідчать: протягом ІІІ кварталу 2011 року понад 70% полтавців оцінили роботу працівників податкової служби по налагодженню партнерських відносин з платниками податків, як «добру» та „дуже добру”, 29% опитаних вважають її задовільною і лише 0,6% респондентів поставили податківцям „незадовільно”.

Відстежуючи думку населення щодо існування проблем чи труднощів під час виконання ними своїх податкових зобов’язань, було встановлено, що 50% анкетованих не стикалися з жодними перепонами під час здачі податкової звітності, а у 33% - іноді виникають окремі питання. Близько 65% учасників опитування, відповідаючи на поставлені запитання відзначили, що ніколи не стикалися в органах податкової служби області з випадками неуважності, грубощів або тяганини, 20% - вважають, що такі прецеденти мають місце.

Оцінюючи рівень розгляду звернень громадян, платників податків податківцями області – 99,1% опитаних висловили своє задоволення, зазначивши, що надіслані ними запити завжди розглядаються своєчасно та професійно. Щодо послуг з роз’яснення податкового законодавства, то тут також більшість респондентів, які взяли участь в анонімному анкетуванні, а саме близько 98,3%, відзначили своє задоволення та схвалили компетентність і професіоналізм фахівців податкової служби.

Загалом же оцінюючи рівень виконання податківцями своїх функціональних обов’язків за п’ятьма балами 84% респондентів поставили працівникам податкової служби області „відмінно” та „добре”, в той час, як 16% опитаних охарактеризували роботу податківців Полтавщини, як задовільну.

Управління масово-роз’яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА у Полтавській області