Чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Полтавській області пройшло в Полтаві у День вишиванки

Підсумки забезпечення збору платежів ГУ ДФС у Полтавській області у січні – квітні 2019 року; основні результати роботи Полтавської митниці ДФС за січень - квітень 2019 року; наслідки митного оформлення авто з іноземною реєстрацією за час дії пільгового періоду, а також підсумки декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році – ось не повний перелік питань винесених на розгляд чергового засідання Громадської ради при Головному управління ДФС у Полтавській області. В засіданні взяли учать начальник ГУ ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко та перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько.

На початку засідання членів Громадської ради привітав начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, який поздоровив усіх присутніх із святом вишиванки, відзначивши, що члени Громадської ради при ГУ ДФС в області традиційно віддали шану українській культурі та дотрималися відповідного дрес-коду. В свою чергу голова Громадської ради Олексій Нестуля також долучився до привітань із автентичним святом українського фольклору та розпочав засідання.

Дотримуючись порядку денного присутніх ознайомили із  основними підсумками забезпечення збору платежів у січні-квітні 2019 року, відзначивши, що платниками податків Полтавщини до місцевих бюджетів області сплачено близько 3,6 млрд. гривень. Приріст надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів у порівнянні із відповідним періодом минулого року майже 700 млн.грн., або 123,9 відсотків.

Під час засідання було розглянуто і ряд організаційних питань, одним із яких було продовження строків каденції діючої Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області. А саме, очільник основного дорадчого органу при ГУ ДФС нагадав учасникам засідання, що строк каденції Громадської ради становить два роки, і враховуючи те, що попередній склад обирався ще у липні 2017 році – термін переобрання членів ради настав. Проте, головуючий засідання звернув увагу присутніх на черговий етап реформування ДФС та Митниці, а саме – поділ на Державну податкову службу України та Державну митну службу України. Враховуючи період змін Олексій Нестуля запропонував членам ради проголосувати за продовження термінів легітимності Громадської ради при ГУ ДФС у Полтавській області до завершення реформування служб.

Завершуючи засідання, члени ради подякували всім присутнім за конструктивне обговорення спірних питань та зауважили, що пропозиції будуть опрацьовані та направлені адресатам за належністю.

Головне управління ДФС у Полтавській області