Євпаторія вітала переможців Всеукраїнського конкурсу „Податки очима дітей”

Дитячий санаторно – оздоровчий центр „Маяк” у сонячній Євпаторії вчергове став центром свята для дітлахів з усієї України. Саме сюди приїхали відпочивати 45 дітей – учасників конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей”, серед яких троє з Полтавщини.

Конкурс, який вже вдев’яте проводить Державна податкова служба України спільно з Асоціацією платників податків України та Центральною Радою Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС має на меті не лише виявити творчі таланти підростаючого покоління, а й їх розуміння податкової системи взагалі. Малюнки, твори декоративно – прикладного мистецтва та літературні доробки, яких по всій Україні надійшло до участі в конкурсі майже 30 тисяч, виявили високий ступінь розуміння дітьми такої складної теми, як податки.

Серед 18 переможців всеукраїнського етапу конкурсу два представники з полтавського краю. Зокрема дев’ятирічна Катерина Калатура з села Велика Павлівка Зінківського району виборола 1 місце в категорії „Літературні твори”, надіславши на розсуд журі збірку віршів та казок. А Анастасія Петренко з Гадяча зайняла 2 місце в категорії „Декоративно – прикладне мистецтво”, виготовивши аплікацію на тему „Щоб рибка золота здійснила сподівання, сплати податки вчасно і збудуться бажання”.

Окрім того, у рамках проведення благодійних акцій ДПС України, покликаних допомогти і підтримати дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, отримали путівки учасники конкурсу Алла Соломка з Кобеляк та Жанна Карпова з Кременчука, які теж не залишилися без подарунків.

Проте справжнім подарунком їм та всім переможцям став відпочинок на березі Чорного моря, спілкування із своїми однолітками з різних регіонів України та насичена творча програма.

Дипломи переможців та подарунки учасники конкурсу отримали з рук директора департаменту взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС України Ольги Семченко, керівництва Асоціації платників податків України, Центральної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС, журналу „Все про бухгалтерський облік”, дитячого санаторно – оздоровчого центру „Маяк”. Самі ж роботи переможців поповнили постійно діючу виставку у таборі та у музеї Державної податкової служби України. Також для поширення позитивного досвіду роботи з майбутніми платниками податків за межами України, частину робіт буде передано до Внутрішньоєвропейскої організації податкових адміністрацій „ІОТА”.

Свято завершилося концертом за участі як місцевих артистів, так і зірки української естради Еріки. Змагання офіційно завершилися, проте не за горами ювілейний 10 конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей”. Це означає, що знову закипить робота над творчими доробками та визначаться нові переможці, які  теж завітають у дитячий санаторно – оздоровчий центр „Маяк”.

 

 

 

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області