На Полтавщині працівники податкової міліції вилучили з обігу велику партію тютюнових виробів, які не були марковані марками акцизного збору

Працівниками податкової міліції Кременчуцької ОДПІ в ході  проведення заходів, встановлено факт порушення чинного законодавства мешканцем  м. Кременчука, який  зберігав та реалізовував за готівкові кошти тютюнові вироби без відповідних дозвільних документів  та які  не  були марковані  марками акцизного збору.

У ході проведеного огляду складського приміщення, що належить кременчужанину,  працівниками податкової міліції  виявлено та вилучено майже 10 тисяч  пачок цигарок  вартістю близько 50 тис. гривень.

За фактом порушення  порядку провадження господарської діяльності Крюківським районним судом м. Кременчука на порушника законодавства  накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 680 грн. в прибуток держави з  конфіскацією  всієї тютюнової  продукції.

Загалом з початку року за участю підрозділів податкової міліції ДПА у Полтавській області виявлено 22 підпільних цеха, з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму  12,3 млн.грн, в тому числі  підакцизної групи товарів на суму  4,1 млн. грн.

УПМ ДПА у Полтавській області