Команда податкової міліції Полтавщини посіла другу сходинку у фінальних змаганнях

На полтавському стадіоні „Динамо” відбулися фінальні змагання спартакіади „Здоров’я” Полтавської обласної організації ФСТ „Динамо” України, які щорічно проводяться в обласному центрі з нагоди Дня міста.

Учасники фінального етапу змагань, серед яких, крім податківців, були міліціонери та співробітники управління МНС України в Полтавській області виявляли свою спритність та майстерність під час гри у футбол, підтягуванні на перекладині, стрільбі та армреслінгу. Показували свої здобутки у гирьовому спорті та легкій атлетиці. Фінальною крапкою турніру та справжнім випробуванням для спортсменів, стало улюблене дійство вболівальників – перетягування канату.

У напруженій боротьбі команда податкової міліції області посіла другу сходинку в загальнокомандному заліку. Першість дісталася співробітникам УМВС України в Полтавській області, а бронзу здобули правоохоронці з обласного управління МНС.

Однак виборення срібла – не єдине досягнення команди УПМ ДПА в області, в напруженій боротьбі із суперниками податківцям вдалося вибороти першість у змаганнях із підтягування на перекладині та перетягуванні канату.

Завершуючи спартакіаду та нагороджуючи переможців члени оргкомітету змагань побажали учасникам спортивного турніру завжди йти до нових перемог, вдосконалюючи свою майстерність.

 

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській  області