Молоді юристи Полтави продовжують навчатися у податківців

В конференц – залі ДПА у Полтавській області відбулося чергове засідання Координаційної ради молодих юристів України при Головному управлінні юстиції у Полтавській області під головуванням заступника голови Координаційної ради, начальника юридичного управління Державної податкової адміністрації області Ольги Карабінської.

В режимі запитання – відповідь присутні студенти юридичних учбових закладів м. Полтави мали змогу ознайомитися з організацією роботи податкової служби в умовах дії Податкового кодексу України, порядком обліку фізичних осіб у Державному реєстрі, питаннями оподаткування доходів фізичних осіб.

Особливо присутніх молодих правників цікавило питання права платника податків на зменшення загального річного оподатковуваного доходу (шляхом нарахування податкової знижки) для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти. І це не дивно, адже більшість з молодих юристів ще продовжують навчатися у вищих навчальних закладах міста, тож знання необхідної правової бази – головне у їхньому житті.

На всі питання, що виникли у присутніх заступник голови Координаційної ради, начальник юридичного управління Державної податкової адміністрації у Полтавській області Ольга Карабінська, керівники структурних підрозділів обласної податкової та Державної податкової інспекції у м. Полтаві дали вичерпні відповіді. А студенти пообіцяли донести їх до всіх бажаючих у своїх навчальних закладах під час проведення тижня права з 6 по 10 жовтня 2011 року.

 

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області