Застосування РРО та проведення фактичних перевірок в on-line режимі обговорювали у Полтаві

Чергова веб-конференція, під час якої платники податків з різних регіонів нашої держави мали змогу інтерактивно поспілкуватися з фахівцями державної податкової служби, пройшла на Всеукраїнському Інтернет-порталі „Бухгалтер.com.ua”. Темою тривалого діалогу в режимі on-line стали особливості застосування РРО та проведення фактичних перевірок. На запитання користувачів Інтернет-ресурсу відповідав заступник начальника відділу контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, ДПА у Полтавській області Роман Куницький.

Застосування реєстраторів розрахункових операцій – завжди актуальна тема для тих суб’єктів господарювання, які мають справу з готівкою. З огляду на те, що „тонкощів” та спірних питань при дотриманні норм чинного законодавства не бракує, тема особливостей застосування РРО та проведення фактичних перевірок викликала чималий інтерес серед відвідувачів сайту. Більше 10 осіб взяли участь у веб-конференції, звертаючись до податківців із різноманітними запитаннями. Окремі з них навіть включилися до професійного діалогу з ведучим Інтернет-конференції. На всі питання користувачів порталу „Бухгалтер.com.ua” були надані вичерпні та зрозумілі відповіді.

Із докладною стенограмою веб-конференції „Особливості застосування РРО та проведення фактичних перевірок” можна ознайомитися тут – http://buhgalter.com.ua/conference/details/1950/. Інформація про проведене он-лайн спілкування розміщена на сайті ДПА у Полтавській області.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області