Журнал „Податкова правда” презентовано у Києві

Днями в Києві пройшла нарада з керівниками територіальних відділень Асоціації платників податків України, серед яких була і голова правління Полтавського обласного територіального відділення „АППУ” Тетяна Солоділова.

В ході засідання відбулося обговорення важливих поточних питань діяльності Асоціації та поставлено ряд завдань для її територіальних відділень. Зокрема одним із головних питань порядку денного було проведення Асоціацією платників податків України в жовтні-листопаді 2011 року громадського обговорення «Методи громадського впливу на органи державної влади з метою захисту інтересів платників податків». Перший етап громадського обговорення відбудеться на базі територіальних відділень АППУ у Житомирській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Херсонській та Полтавській областях.

Мета громадського обговорення - об'єднання зусиль підприємницьких кіл та громадськості навколо вироблення спільних пропозицій щодо захисту інтересів платників податків та удосконалення податкового законодавства. Підсумком громадських обговорень стане міжнародна конференція за участю українських та іноземних експертів, що проходитиме в листопаді у Києві.

На завершення наради увагу присутніх було акцентовано на початку передплатної кампанії журналу «Податкова правда», презентація якого відбулася, за участі голови ДПС України Віталія Захарченка, напередодні.

Журнал «Податкова правда» засновано Асоціацією платників податків України. Видання - повнокольорове з періодичністю виходу два рази на місяць. Місія журналу - формування податкової культури у суспільстві, надання корисної, практичної інформації про фінанси і податки, розміщення іміджевої інформації про членів АППУ. Журнал включатиме у себе інформацію «із перших вуст», ексклюзивні матеріали від органів влади, практику захисту інтересів платників податків на реальних прикладах, залучатиме до участі у формуванні податкового законодавства тощо.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області