Полтавські студенти - правники консультували громадян з питань оподаткування

Відкрита правороз’яснювальна акція на тему: „Скористаймося правом на податкову знижку на навчання” та „Реєстрація фізичних осіб у Державному реєстрі” пройшла днями в Полтаві. Головними діючими особами в акції стали студенти, майбутні юристи,  більшість з яких прагне в майбутньому працювати в органах державної податкової служби.

„Цей захід, що відбувся в рамках тижня права, було організовано за ініціативи Координаційної ради молодих юристів Полтавщини, Державної податкової адміністрації у Полтавській області та обласного осередку спілки юристів України”, - зазначив під час інтерв’ю місцевим журналістам голова Координаційної ради Олександр Шевчик. „Захід, під час якого студенти, надаватимуть консультаційну допомогу громадянам, розрахований не лише на майбутніх юристів, а й на пересічних полтавців, які забажають отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять”, - підкреслив він.

 

В ході проведення акції її учасники працювали поблизу більшості ВУЗів обласного центру, серед яких: Полтавський факультет Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка, Полтавський університет економіки і торгівлі, Українська медична стоматологічна академія, Полтавська аграрна академія та Аграрний коледж управління і права. „Сьогодні ми спробували себе, як справжні юристи. Отримавши теоретичні знання, нарешті вдалося застосувати їх на практиці. Тим більше, що тема податкового законодавства зараз дуже актуальна”, - зазначила учасниця акції Валерія Дацько, студентка Аграрного коледжу управління і права Полтавської аграрної академії.

Напередодні проведення цього роз’яснювальної заходу всі учасники акції пройшли необхідний інструктаж в Державній податковій адміністрації у Полтавській області, який провели фахівці податківці.

ДПА у Полтавській області