Податківці Полтавщини викладають у „Школі майбутнього працівника”

Днями в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка в рамках проекту „Молодь Полтавщини стає до праці” відбувся семінар для студентів вищих навчальних закладів І – ІV рівня акредитації та безробітної молоді.

Організатором семінару виступив обласний молодіжний центр праці при Полтавській облдержадміністрації, метою діяльності якого є забезпечення зайнятості молодих спеціалістів, стимулювання їх підприємницької діяльності та проведення необхідної для цього роз’яснювальної роботи.

Активну участь у реалізації проекту беруть і представники податкової служби області. Зокрема, цього разу до уваги слухачів було представлено лекцію на тему „Оподаткування доходів фізичних осіб в умовах дії Податкового кодексу України. Легалізація доходів громадян”. Наприкінці семінару кожен його учасник отримав брошуру з добіркою матеріалів, які стануть у нагоді при складанні резюме, проходженні співбесіди та подальшому працевлаштуванні. У розробці добірки цих матеріалів взяли участь і фахівці Державної податкової адміністрації у Полтавській області.

Як зазначив директор обласного молодіжного центру праці Анатолій Безпалюк, набуття молоддю знань, необхідних для майбутнього працевлаштування, в тому числі – і з податкового законодавства, надасть можливість кожній молодій людині морально підготуватися до майбутньої роботи, а також сприятиме формуванню конкурентноспроможної особистості на ринку праці.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області