Перші кроки реформування податкових органів на Полтавщині вже зроблені

На виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 року №1085/2010 „Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2011 року №981 „Про утворення територіальних органів Державної податкової служби” розпочато реорганізацію податкових органів обласного, міського та міжрайонного рівня.

В процесі реформування кількість територіальних органів ДПС в державі буде скорочено з  482 до 374, а державні податкові адміністрації в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі, відповідно, реорганізуються у державні податкові служби. На Полтавщині скорочення кількості районних податкових інспекцій не буде. Проте відбудеться суттєве скорочення штатної чисельності податківців.

„Одним з основних завдань реорганізації податкових органів є, перш за все, збереження висококваліфікованих кадрів, які будуть здатні працювати в умовах реформованої податкової служби”, — підкреслив голова Комісії з проведення реорганізації ДПА у Полтавській області Володимир Задорожний, — „Реорганізація податкової служби – це не просто зміна назви податкових органів, це складна процедура докорінного реформування системи, внаслідок якого податкова служба перетвориться на оновлену структуру європейського зразка, зорієнтовану не на фіскальні методи, а на сервісне обслуговування платників податків”.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області