Майже 13,6 мільярдів гривень зібрали до бюджетів усіх рівнів податківці Полтавщини

У порівнянні з січнем-жовтнем минулого року надходження платежів до бюджетів усіх рівнів за відповідний період поточного року зросли в 1,4 рази.

До державного бюджету за звітний період акумульовано платежів в сумі понад 11,3 млрд. грн., або з приростом до обсягів надходжень минулого року на 3,4 млрд. грн., тобто в 1,4 рази.

До загального фонду державного бюджету за січень-жовтень поточного року збір податків склав 9,8 млрд. грн. або з ростом до минулорічного рівня в 1,5 рази. Приріст забезпечено по всіх провідних платежах: податок на прибуток в 2,6 рази, ПДВ - на 37,3%, акцизний податок з вироблених в Україні товарів на 8,3%.

До місцевих бюджетів області за підсумками 10-ти місяців поточного року податковими органами Полтавщини мобілізовано майже 2,3 млрд. грн., або більше ніж за 10 місяців 2010 року на 30,4%. Забезпечено приріст надходжень по всіх основних платежах, зокрема: по податку на доходи фізичних осіб – на 21,6%, по платі за землю – на 40%.

Бюджетні призначення по платежах до місцевого бюджету, які контролюються податковими органами області та затверджені сесіями місцевих органів влади, за січень-жовтень 2011р. областю виконані на 105,2%.

Олена Слончак,

начальник управління економічного аналізу

ДПА у Полтавській області