„Місто мрії” запрошує у гості

Успішною прем’єрою у столичному „Кінопалаці” завершився незвичайний творчий проект податкової служби по екранізації мультфільму „Місто мрії”, присвяченому питанням оподаткування.

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Донецьку було оголошено конкурс на кращий сценарій мультиплікаційного фільму, що пояснює дітям важливість та необхідність сплати податків. У конкурсі взяли участь більше 300 робіт не лише українських авторів, а й представників близького зарубіжжя. У підсумку творчих змагань журі віддало перевагу сценарію білоруської письменниці Людмили Богданової (творчий псевдонім Ніка Ракітіна). Саме її твір „Про достославні діяння податкового інспектора Тараса Лелеко” і став основою мультфільму, покликаного виховувати належний рівень податкової культури у підростаючого покоління. За сюжетом мультика „Місто мрії” – це гра, за допомогою якої головні герої: маленькі Назар, Аня та їх татко, податковий інспектор Сан Санич Лелеко, потрапляють у казкову місцевість, де і відбуваються головні пригоди. Ще один герой казки, іграшкове мишеня Мишко, вирішує що особистий добробут важливіший за усе і втікає, прихопивши із собою всі гроші та не сплативши податки. Життя у Місті мрій під загрозою. Сан Санич із дітлахами вирушають на пошуки Мишка.

Гроші на екранізацію мультиплікаційного фільму „Місто мрії” збирала Асоціація ветеранів податкової служби. Над втіленням цього проекту у життя працювали найкращі та найвідоміші в Україні творчі колективи. За рекомендацією психологів мультик зробили повністю мальованим, відмовившись від популярного нині формату 3D. Для цього вітчизняні аніматори за 147 днів намалювали 18 тисяч малюнків. Популярний RnB дует Тамерлан та Альона Омаргалієва створили саундтрек до мультфільму. Тамерлан виступив у якості композитора, а Альона стала автором тексту пісні. Сплати податки та живи спокійно – головна ідея композиції. У ній співається про те, що якщо ти чесний та сумлінно сплачуєш податки, твоя країна стане краще, а твоє місто перетвориться на місто мрії.

З дня офіційної презентації мультфільму у Києві органи ДПС центрального та регіонального рівнів використають всі доступні канали, щоб донести картину до її глядача, маленького українця. Невдовзі „Місто мрії” з’явиться в ефірі центральних та регіональних телеканалів. Наразі мультфільм розміщено на You Tube.

До уваги полтавців! Ви маєте змогу переглянути мультфільм „Місто мрії” просто зараз, якщо завітаєте на сайт Державної податкової адміністрації у Полтавській області за адресою www.sta.poltava.ua.

Приємного перегляду!

Управління масово-розяснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА у Полтавській області