Подорож до „Міста мрії” сподобалася полтавським школярам

Упродовж тривалого часу Державна податкова адміністрація у Полтавській області опікується добробутом вихованців полтавської загальноосвітньої школи №10 ім. В.Г. Короленка. Тож не дивно, що одну з перших презентацій мультфільму „Місто мрії”, створеного за сприяння ДПС України, було організовано саме в цьому підшефному навчальному закладі. Перед початком перегляду стрічки малечею заступник голови Комісії з реорганізації ДПА у Полтавській області, заступник голови ДПА в області Андрій Скляренко так прокоментував ЗМІ творчі прагнення податківців: „Можливо цей мультфільм не зовсім такий, до яких звикли сучасні діти. Проте, в ньому йдеться про дуже важливі речі, які нашим дітям, хоч і маленьким, але громадянам України, треба розуміти! Адже місто мрії – це наша країна, яку ми будуємо добрими вчинками”.

Після того, як діти подивилися мультфільм, податківці запропонували їм відповісти на кілька запитань тематичної анкети, яку розробили фахівці управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян обласної податкової адміністрації.

„Думка кожної дитини про цей мультик дуже важлива для державної податкової служби. Це допоможе нам зрозуміти: як кожен малюк ставиться до того, що побачив у мультфільмі, чи він йому сподобався та чи допоміг зрозуміти головну ідею – як важливо ділитися та допомагати одне одному!”, - підсумував Андрій Скляренко.

На згадку про приємні моменти перегляду податківці подарували дітям кишенькові календарики з головними героями мультику та презентували диск з цією мультиплікаційною стрічкою для шкільного архіву. В свою чергу вихованці підшефної школи на чолі із директором Аллою Ширай подякували податківцям за непересічну, веселу і пізнавальну зустріч та цікаву подорож до „Міста мрії”.

До речі, схожі презентації мультиплікаційної стрічки „Місто мрії” пройшли в кількох школах Полтави. Перші враження від перегляду – позитивні, адже лише так можна зрозуміти гучні оплески під час фінальних титрів та пропозиції продовження цієї мультиплікаційної історії від юних глядачів.

 

 

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області