Полтавські дітлахи знають, як збудувати „Місто мрії”

Днями учні полтавських шкіл познайомились з героями „Міста мрії” – мультфільму, створеного за сприяння ДПС України. Поринаючи у захоплюючий і водночас зрозумілий сюжет мультфільму, діти не тільки вчились найпростішим економічним правилам, а й мали змогу зробити висновки: чи зможе будь-яке місто перетворитися на „місто мрій”, якщо кожен його мешканець буде дбати тільки про власний добробут?

Відповідаючи на питання запропонованої податківцями анкети, дітлахи висловили свої думки з приводу побаченого мультика: „Щоб побудувати місто мрій, треба чесно сплачувати податки, - вважає  десятирічний Дмитро, учень полтавської школи №10. З ним погоджуються  також і юні респонденти із полтавської школи №23 та гімназії №33.

„У мультфільмі багато цікавих епізодів, але найбільше мені сподобалось, як татко навчав дітей будувати місто і сплачувати податки” – говорить Нікіта, учень п’ятого класу полтавської тридцять третьої гімназії.

„А нам сподобався епізод, у якому Сан Санич викрив побудоване Мишею „місто” і зробив так, щоб усі його жителі платили податки”, -  приєднуються його однокласники Мишко та Артем.

Найбільші симпатії юних глядачів викликали Назар, Ганна та Сан Санич Лелеко. „Вони розуміли, що треба бути чесними. А Миша, навпаки,була жадібною та хотіла, щоб усе на світі з’явилося безкоштовно, задарма”, - вважає десятирічна Ліза.

„Я обов’язково пораджу своїм друзям подивитися цей мультфільм та сподіваюся, що у нього буде продовження”, - говорить її однокласниця Даша.

Думки маленьких полтавців були цікавими для податківців, тому що саме від їх сьогоднішнього розуміння необхідності сплати податків залежить, як у майбутньому вони будуть до цього ставитися. „Чесність, справедливість, надійність, відповідальність – ці риси повинні бути у кожного справжнього громадянина і тоді будь-яке місто стане „містом мрії”, - так міркує п’ятикласник Микита і до його думки приєднуються інші полтавські школярі.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області