Он – лайн чергування полтавських податківців майже повністю було присвячене реформуванню спрощеної системи оподаткування

e-mail Друк PDF

Тридцять платників податків з різних міст України отримали вичерпні відповіді на питання, які вони надсилали на веб-портал  „Бухгалтер. com.ua” протягом шести годин чергування ДПА у Полтавській області в рамках проекту„Черговий по країні”.

Більша половина цих запитань стосувалася нещодавно прийнятого  Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності”. І не зважаючи на те, що цей Закон набере чинності лише з 1 січня 2012 року,  він вже зараз викликає безліч питань у платників податків.

У on-line роз’ясненнях податківців, присвячених «єдинщикам» йшлося про критерії перебування на спрощеній системі; порядок переходу платника на спрощену систему оподаткування і навпаки; порядок визначення доходу; ведення обліку та складання звітності; порядок видачі та анулювання свідоцтва платника єдиного податку та відповідальність платника єдиного податку за недотримання норм кодексу.

Надання кваліфікованих роз’ясненнь стосовно  Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності” вже сьогодні - основне завдання фахівців податкової служби області. Адже правильна практична реалізація деяких моментів закону є необхідністю не тільки для українських підприємців, а й для податківців.

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області