У Державній податковій службі області - новий керівник

Триває процес реорганізації Державної податкової служби. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2011 року №981 ДПА у Полтавській області реорганізовується у Державну податкову службу у Полтавській області.

Згідно наказу голови Державної податкової служби України від 1 грудня 2011 року № 465-о головою ДПС в Полтавській області призначено Задорожного Володимира Петровича.

Володимир Петрович Задорожний народився 22 листопада 1958 року в місті Донецьку. Закінчив Київську  вищу школу МВС, Донецьку державну академію управління. Кандидат наук з державного управління. Заслужений юрист України. З 1981 по 1996 рік проходив службу в органах внутрішніх справ. З 1996 року працює в органах податкової служби України.

До призначення на посаду голови ДПС у Полтавській області Володимир Петрович Задорожний обіймав посаду заступника голови ДПА у Дніпропетровській області; з жовтня поточного року очолює Комісію з проведення реорганізації Державної податкової адміністрації у Полтавській області.

За дорученням керівництва Державної податкової служби України, представити нового керівника ДПС у Полтавській області прибув директор Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПС України Олександр Володимирович Головач.

„Не зважаючи на непрості завдання, що стоять сьогодні перед реформованою податковою службою, Полтавська область стабільно утримує одну з лідируючих позицій по наповненню державної скарбниці”, - зазначив Олександр Володимирович Головач під час представлення нового очільника податкової служби Полтавщини.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області