За завісою диму полтавські податківці виявили підпільний цех

Працівниками податкової міліції УПМ ДПА у Полтавській області, в  ході проведення заходів  виявлено підпільний цех по виробництву деревного вугілля в одному з населених пунктів  Машівського району.

Незаконне виробництво, без оформлення будь-який дозвільних документів на даний вид діяльності, організував мешканець м. Пирятина. Виробничий цех представляв собою переобладнанні металеві бочки в печі, які розміщувалися на території  колишнього яблуневого саду  подалі від населеного пункту. Обслуговувала «підпільне» виробництво без укладання трудових угод  бригада з п’яти  найманих працівників, які завантажували печі деревиною та слідкували в подальшому за її «приготуванням». Коли деревина доводилась до кондиції, печі гасили, давали час охолонути, а потім наповнювали  мішки виготовленим у такий спосіб деревним вугіллям. За цей процес обслуговуючий персонал отримував зарплатню по 700 грн. за тонну готової продукції. Надалі  вугілля реалізовувалося без будь-яких документів та сертифікатів.

У ході перевірки податківцями було описано  та вилучено металеві бочки-печі в кількості 4 штуки, 583 поліпропіленових мішків з готовою продукцією на орієнтовану суму близько 84 тисяч гривень. На даний час проводиться перевірка.

УПМ ДПА у Полтавській області