Відчуй себе чарівником - подаруй дітям свято

„Робіть добро рідним і близьким, даруйте радість усім, а особливо тим, хто чекає свята найбільше!” – з цими словами щороку приходить до наших домівок святий Миколай - відомий в історії благодійник, який за легендами, виконував найпотаємніші, щирі та чисті людські бажання. Найбільше за всіх чекають на нього звісно ж діти, і як свідчить досвід – не даремно. Адже допомагають благодійнику творити добро небайдужі дорослі, які у ці грудневі дні мають можливість відчути себе справжніми чарівниками. Серед посланців святого Миколая і полтавські податківці, які цьогоріч традиційно завітали до підшефних навчальних закладів та шкіл - інтернатів.

Святковий настрій подарували представники податкової адміністрації у Полтавській області учням підшефної полтавської загальноосвітньої школи №10. „Дарувати дітям свято, на мій погляд, найшляхетніший вчинок, - говорить заступник голови Комісії з проведення реорганізації ДПА у Полтавській області, в.о. заступника голови ДПА в області Людмила Голуб, - адже коли ти даруєш комусь крихітку щастя, сам стаєш щасливішим удвічі.”

Подібні благодійні акції за сприяння податківців області вже стали традиційними. Щорічно, вже дев’ять років поспіль, податківці Полтавщини вітають підшефних з 28 навчальних закладів регіону, серед яких школи, ліцеї та інтернати. „Ми сподіваємося, що до свята малеча отримала в подарунок не лише „миколайчики”, а й частинку серця кожного з нас”, - переконана Людмила Голуб.

Відповідні маленькі свята з нагоди дня святого Миколая були організовані податківцями в багатьох освітніх закладах області. Зокрема,  фахівці управління податкової міліції ДПА у Полтавській області привітали своїх маленьких підопічних з полтавської загальноосвітньої школи-інтернату №1, представники ДПІ у м. Полтаві відвідали міську 23-тю підшефну школу, керівництво Кременчуцької ОДПІ завітало до своїх давніх друзів – вихованців Градизької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Яскраве свято за участю податківців пройшло також у Калайденцівській загальноосвітній школі Лубенського району, що співпало із 10-річчям оновлення цього навчального закладу.

 

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області