Цьогорічна кампанія декларування доходів громадян розпочалася

В Україні розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2011 року.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається до органу ДПС за місцем податкової адреси платника податку до 1 травня поточного року, а громадяни, які бажають скористатися своїм правом на податкову знижку, мають можливість подати декларацію впродовж усього 2012 року.

Державна податкова служба закликає платників податку на доходи фізичних осіб сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію.

Звертаємо Вашу увагу, що Міністерством фінансів України затверджено нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи та додатків до неї.

Бланки документів та більш детальну інформацію щодо декларування доходів громадян можна отримати на веб-сайті ДПC України за адресою: www.sta.gov.ua та ДПА у Полтавській області за адресою: www.sta.poltava.ua Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби надає консультації за телефоном 0-800-501-007 з 08:00 до 20:00, крім суботи та неділі (всі дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні) або надіславши запит на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Управління масово-роз’яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА у Полтавській області