Діалог громадськості та бізнесу: захист прав найманих працівників

Громадською організацією «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку» реалізується проект «Кампанія громадського представництва прав трудящих м. Кременчука на легальне працевлаштування і оплату праці». Даний проект покликаний створити базові умови для запровадження системних змін у стосунках роботодавців та найманих працівників у сфері реалізації прав останніх на працю, зокрема, у частині гарантованих чинним законодавством України прав на заробітну плату та на офіційне оформлення працюючих (легальне працевлаштування).

В рамках реалізації зазначеного проекту ініційовано відкрите звернення до роботодавців, підприємців, їх об'єднань з закликом не порушувати трудове та податкове законодавство, уникати утиску прав найманих працівників під час працевлаштування та виконання їх трудових обов’язків, виплати заробітної плати в „конвертах”.

Повний текст звернення Громадської організації «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку» розміщений на веб-сайті ДПА у Полтавській області за адресою: www.sta.poltava.ua .

Управління масово-роз’яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА у Полтавській області