Спрощена система оподаткування – в центрі уваги підприємців Полтавщини

Спільний кущовий семінар управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва Полтавської обласної державної адміністрації, Державної податкової адміністрації в області та Полтавської торгово-промислової палати пройшов днями в Полтаві.

На зустріч, основною темою якої стала спрощена система оподаткування обліку та звітності в Податковому кодексі України та оподаткування доходів фізичних осіб в ПКУ, були запрошені підприємці обласного центру та ще семи районів Полтавщини: Новосанжарського, Машівського, Полтавського, Карлівського, Котелевського, Диканського та Решетилівського.

Близько години фахівці-податківці коментували суб’єктам господарювання основні зміни у ПКУ, що стосуються платників єдиного податку, а згодом, ще дві години – відповідали на запитання учасників семінару, яких у присутніх виникло чимало.

„Наша задача, залучити до діалогу якомога більше підприємців області, кваліфіковано роз’яснити їм окремі нюанси та аспекти змін у спрощеній системі оподаткування”, - переконаний віце-президент Полтавської торгово-промислової палати Олександр Дуднік: „консультаційна допомога досвідчених фахівців податківців в цьому питанні нам конче необхідна, адже це дасть можливість зняту напругу в суспільстві, викликану змінами в Податковому кодексі України”.

В ході семінару його організатори не обійшли увагою й іншу, не менш актуальну тему оподаткування – декларування доходів громадян. Лектори нагадали присутнім, що цьогорічна кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2011 року вже розпочалася, тож варто не зволікати та сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області